Gümbet

Lokalita: Turecko Egejská riviera - Bodrum Gümbet
Typ: Město

Náš názor

Gümbet není žádný gambit, ale skvělá dovolená

Původně malá rybářská vesnička Gümbet se nyní řadí k nejznámějším letoviskům Egejské riviéry. Zdejší záliv nedaleko Bodrumu nabízí bezpočet restaurací, barů i obchodů, které bývají v provozu dlouho do noci, někdy dokonce nonstop. Máte-li rádi zábavu, toto místo je pro vás tím správým cílem.

Gumbet, ležící u břehů Egejského moře na dohled řeckého ostrova Kos, v minulosti administrativně patřil pod sousední Bodrum. Těsně vedle něj se nachází další turecké rekreační středisko Bitez, daleko není ani Turgutreis, Ortakent či Guvercinlik. Mezinárodní letiště Milas je asi 40 kilometrů odsud.

Využijte nabídku zábavy v Gumbetu

Kilometrovou, do moře mírně klesající pláž v Gumbetu pokrývá písek s oblázky. Je hlavním důvodem, proč do letoviska rekreanti míří. Díky Bodrumu a Bitezu však lze využít i celou řadu dalších služeb včetně potravinových supermarketů, tržišť, gastronomických zařízení či nabídky rozmanitých sportů.

Kdo by se přeci jen nudil, může vyrazit na výlet k nedalekým historickým větrným mlýnům, do akvaparku Bodrum Aqualand nebo k pozůstatkům Mauzolea v Halikarnassu.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím