×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Rozlehlé turecké pláže

Jádrem tureckého turistického ruchu jsou Turecká a Egejská riviéra, ovšem i zbytek z celkových osmi tisícovek kilometrů zdejšího pobřeží může nabídnout vskutku jedinečné pláže. Většinou jsou velmi rozlehlé, pokryté pískem a mají pozvolný vstup do moře. Někdy jsou navíc chráněné skalami.

turecko-plaze-Slavna-Kleopatrina-plaz-v-Turecku.jpg

K nejslavnějším plážím na Turecké riviéře se bezesporu řadí městská Kleopatřina pláž v Alanyi s mimořádně jemným pískem. Na východním okraji města Antalya najdete nádhernou pláž Lara s tmavě zbarveným pískem a kamínky.

Fantastická modrá laguna

I v Turecku najdete jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Jedná se o modrou lagunu Ölüdeniz na Egejské riviéře, která právem patří na žebříček top pláží planety. Je zasazena do překrásné přírody, voda je průzračná a hladina úplně klidná. Určitě stojí za návštěvu.

Ulas

Písečná pláž na jihozápadě Turecka, 8 kilometrů jihovýchodním směrem od města Alanya. Na délku měří asi 150 metrů. Díky velmi mírnému vstupu do moře a dobré kvalitě vody sem jezdí poměrně vysoký počet návštěvníků.

Kadriye

Velká, 500 metrů dlouhá písečná pláž přírodního typu v jihozápadní části Turecka leží necelých 5 kilometrů od centra města Belek. Může se pochlubit skvělou kvalitou vody a mírným vstupem do moře, což je velkou předností nejen pro rodiny s dětmi. Pobřeží je bez problémů dostupné.

Side

Pláže v Side nabízí příjemnou kombinaci písku a kamínků. Určitě navštivte západní pláž, unikátní svou délkou i čistotou. Křišťálové moře je v těchto místech poměrně mělké. Pokud preferujete soukromí, mohla by se vám líbit východní pláž. Není sice tak komfortní jako ta západní, leží však v blízkosti zachovalých antických zřícenin.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje