Pláže, základ dovolené

Užijte si slunění na nejoblíběnějších plážích ve Vietnamu

Phan Thiet

Oblíbené letovisko s krásnými písečnými plážemi je vzdálené cca 200 kilometrů jihovýchodně od Saigonu. Je vhodné pro klidnou dovolenou a rodiny s dětmi. Čeká vás kombinace vietnamských tradic a pohostinnosti spojené s výbornými službami a milými lidmi. Nejlepší podmínky pro dovolenou panují v období od listopadu do března.

Pláž Mui Ne

Nejznámější pláž v této oblasti leží zhruba 10 kilometrů od Phan Thietu, je 10 kilometrů dlouhá, s bílým pískem a azurově modrým mořem.  Nachází se zde mnoho hotelových resortů, řada restaurací, barů a obchůdků. Některé části pláže jsou lemovány vysokými kokosovými palmami, jinde najdete vysoké písečné duny. V období srpen až prosinec zde najdete výborné podmínky pro surfing.

Danang

Vyhlášené moderní středisko ve středním Vietnamu nabízí nádherné písečné pláže, luxusní hotelové resorty, restaurace s místními i mezinárodními specialitami. Oblast je ideálním východiskem pro výlety do Hoi An či Hue, které jsou zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Tato oblast je nejvhodnější pro návštěvu v období duben až říjen.

Pláž Cua Dai

Nachází se 4 kilometry na severně od města Hoi An. Pláž je přes 3 kilometry dlouhá a místy velmi široká, najdete zde jemný bílý písek, čisté a modré moře s klidnou vodou a malými vlnami.  V blízkosti pláže najdete řadu obchůdků a stánků. 

Plaz-ve-Vietnamu.jpg  Plaz-ve-Vietnamu-2.jpg
Plaz-ve-Vietnamu-3.jpg  Plaz-ve-Vietnamu-4.jpg