Top Oblasti - Vietnam

Oblasti v destinaci - Vietnam

Mapa

Podrobné informace

  • 31 - 32 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000VND/1,065CZK

* průměrné teploty

Vietnam, exotická dovolená bez kompromisů

Stále větší a větší oblibě mezi turisty se těší Vietnam. Naleznete zde vše, co byste si na dovolené v exotice jen mohli přát. Dnes se jedná o moderní destinaci s rychle se rozvíjející infrastrukturou.

Vietnam nabízí bohatou historii ovlivněnou svým mocným sousedem Čínou a krásnou přírodu od horských štítů až po nížiny řeky Mekongu, jejíž delta je naprosto neopakovatelná. To samé platí i pro magickou oblast Halong Bay či pro památky Ho-Či-Minova Města (dříve Saigon).

Zájezdy do Vietnamu spojují minulost s přítomností

Na cenově výhodné exotické dovolené u moře ve Vietnamu byste si neměli nechat ujít ani úchvatné scenérie na severozápadě země, kde žijí horské kmeny. K dalším charakteristikám patří typická rýžová políčka, krásné pláže Nha TranguDanangu či Phan Thietu a jiná zajímavá místa.

Vyzkoušet můžete i unikátní lanovku na Vinpearl, národní park Yok Don, některý z akvaparků, golfových hřišť či obchodních středisek. Ostatně nakupování je ve Vietnamu hotovým požitkem, neboť sehnat se tu dá prakticky cokoliv.

Exotická dovolená all inclusive u vietnamských pláží za příjemnou cenu

Jak získat co nejvýhodněji pobyt ve Vietnamu? Není to tak těžké, jak se možná na první pohled zdá. Podívejte se na skok do sekcí exotická dovolená last minute Vietnam a exotická dovolená first minute Vietnam a jistě si v nich vyberete.

V záloze navíc máme další slunečné, exotické destinace u moře, jako jsou například IndieThajsko či Indonésie (Bali).

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Vietnam

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.