×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Barbados má krátké, avšak úchvatné pláže

Pro Barbados jsou typické spíše kratší, písečné pláže, vyplňující četné zálivy západního a jižního pobřeží. Nejdelší pláž Long Beach se táhne v délce takřka 2 kilometrů východně od města Oistins, kousek od mezinárodního letiště Grantley Adams.

Vyhlášené pláže Barbadosu

Většina barbadoských pláží disponuje kvalitním turistickým servisem, možnostmi vodních sportů a díky pozvolnému klesání do vod Atlantiku se hodí i pro děti. Dokonce i v metropoli Bridgetownu najdete několik velice pěkných míst ke koupání v čele s příjemnou Browns Beach v zálivu Carlisle.

Rockley Beach

U letoviska stejného jména se nachází Rockley Beach, která se řadí mezi nejkvalitnější na Barbadosu. Pyšní se jemným pískem bílé barvy, mírným dnem, křišťálově čistou vodou a ochranou před sluníčkem v podobě palem i slunečníků. Velkou popularitu si získala u rodin s malými dětmi a u milovníků surfování.

Plaze-Barbados-1.jpg

Crane Beach

Pohádková pláž Crane Beach leží kousek od městečka Diamond Valley pod pobřežními skalisky. Zaujme hebkým pískem, korálovým útesem a výtahem, který k ní kromě schodiště ulehčuje přístup. Žádný div, že ji mnozí průvodci řadí k nejhezčím na světě.

Welches Beach

Délka 1 kilometr činí z Welches Beach jednu z největších pláží mezi Bridgetownem a Oistins. Původní úzký pruh pobřeží u stejnojmenného střediska přeměnila rozsáhlá renovace na populární, dostatečně prostornou odpočinkovou lokalitu. Návštěvníky láká i klidnou hladinou, snadnou dosažitelností a pohodovou atmosférou.

Plaze-Barbados-2.jpg

Dover Beach

Pláž Dover Beach se táhne u městečka na jihozápadním okraji aglomerace Bridgetownu. Nabízí dobré podmínky pro jetskiing a windsurfing, jemný písek i kompletní vybavení včetně sprch a sociálního zařízení.

Plaze-Barbados-3.jpg

Worthing Beach

Přírodní bazén, ohraničený korálovým útesem, zamezuje výraznějšímu příboji a zároveň představuje největší atrakci pláže Worthing Beach. Nachází se u městečka Worthing, nedaleko od přírodní rezervace Graeme Hall Swamp a rušné ulice St. Lawrence Gap.

Plaze-Barbados-4.jpg

Další pláže na Barbadosu

Na ostrově vás čeká celá řada dalších zajímavých pláží. Vyzkoušejte například půvabnou Pebbles Beach poblíž Needhams Point nebo decentní St. Lawrence Beach. U města Speightstownu na severozápadě patří k nejvyhledávanějším Almond Beach.

  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje