Welches

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Welches, dovolená spojující koupání s poznáváním ostrova

Západní část města Oistins se nazývá Welches. Ukrývá se u jižního pobřeží ostrova mezi dalšími čtvrtěmi Maxwell a Vauxhall (západně) a Scarborough (východně). K Atlantskému oceánu přiléhá uprostřed táhlého zálivu Oistin Bay. Na mezinárodní letiště Grantley Adams je to odsud 8 kilometrů a do centra metropole Bridgetownu ještě o 2 kilometry dále.

Užijte si atraktivní pláž ve Welches

WelchesOblast Welches představuje typickou urbanizaci jižního pobřeží Barbadosu. Zaplňuje ji hustá zástavba nízkopodlažních domů, doplněná malými hotely, vilami s apartmány a řadou zelených ploch. Severním směrem se rozprostírá venkovská krajina farnosti Christ Church, na opačné straně se táhne atlantské pobřeží. Pěknou dovolenou tu prožijí malí i velcí milovníci relaxace a klokotu turistického maloměsta. Welches Beach, druhá největší pláž na jižním pobřeží, měří necelý kilometr a také její šířka umožňuje pohodové slunění u blankytného Atlantiku. Původně zde byl jen úzký pruh jemného písku s útesy, ovšem nedávná renovace z něj udělala velice oblíbené místo k odpočinku. Ke spokojenosti rekreantů přispívá klid, dobrá dostupnost, blízký park a celkem mírná hladina s občasnými, středně velkými vlnami.

Další rekreační střediska poblíž Welches

Moře aktivit ve Welches

Hned vedle pláže směrem do Oistins funguje vyhlášený rybí trh, těžící ze zdejší velké tradice rybolovu (konají se tady dokonce i rybí slavnosti). Ve Welches však nechybí ani hypermarket, obchody s potravinami a smíšeným zbožím, bary a restaurace (výbornou pověst má podnik Chefete). Poblíž vás čeká dvojice golfových hřišť (Barbados Golf Club a Rockley Golf Course). Kromě blízké přírodní rezervace Graeme Hall můžete na Barbadosu navštívit:
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Welches

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.