×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 30°C červenec / srpen *
  • 28°C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Dover Beach, dovolená příjemná a plná aktivit

Jedna z mnoha pláží na jižním pobřeží Dover Beach leží v těsné blízkosti městečka Maxwell, které patří do západní aglomerace Oistins. Zabírá prostor mělkého zálivu hned vedle jiných vyhlášených pláží Worthing Beach a St. Lawrence Gap. Do metropole Bridgetownu se po rychlostní komunikaci, vedoucí od mezinárodního letiště Grantley Adams, dostanete zhruba za 15 minut.

Skvěle vybavená pláž Dover Beach je plná zábavy

Dover BeachOkolí Dover Beach patří díky ulici St. Lawrence Gap mezi nejvíce navštěvované a nejrušnější oblasti Barbadosu. Plochou krajinu, směrem do vnitrozemí mírně zvlněnou, tady zaplňuje pestrá zástavba včetně vilek a hotelových komplexů. Jedná se o typický turistický resort s širokou nabídkou zábavy a služeb, kde prožije aktivní i odpočinkové prázdniny celá rodina. Pláž Dover Beach sice nevyniká velikostí – na délku měří jen 500 metrů, přesto se pyšní velice dobrou pověstí. Rekreantům nabízí lehátka se slunečníky, sprchy a toalety, ale především široký pás krásného bílého písku, pozvolna klesajícího do vody. Z vodních sportů jsou nejvíce v kurzu windsurfing a jetskiing. Východním směrem se ještě táhnou pláže Turtle Beach a Sandy Beach.

Další rekreační střediska poblíž Dover Beach

Co dělat na Dover Beach

Pobřeží Dover Beach charakterizuje vysoká koncentrace obchodů, restaurací, barů, klubů a jiných zábavních zařízení. Na procházce zelenými háji k rezervaci bažiny Graeme Hall nebo do Oistins potkáte kriketová i dětská hřiště. Nachází se také Barbados Golf Club. Ze zajímavých míst na Barbadosu lze doporučit i:
  • výrobnu rumu Foursquare Rum Distillery,
  • národní park Farley Hill,
  • muzeum voskových figurín v Oistins.
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím