×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 30°C červenec / srpen *
  • 28°C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Bathsheba, dovolená v klidu a u pláže

Malé středisko Bathsheba leží uprostřed severovýchodního pobřeží Barbadosu. Obklopuje ho malebná příroda a pouze skromně rozeseté vesnice jako Hothersal, Venture či Chalky Mount. Do metropole Bridgetownu, vzdálené zhruba 20 kilometrů, odsud vede silnice centrem ostrova, na mezinárodní letiště Grantley Adams ležící na jihu to je přibližně 25 kilometrů.

Surfování a pláže kolem Bathsheby

Divoká okolní krajina, stoupající k náhorní plošině v srdci ostrova, vytváří pro Bathshebu typické panorama plné exotické vegetace a pahorků (včetně Mount Hillaby, s 337 metry nejvyššího bodu ostrova). Mezi nimi stojí jednotlivé domy a ubytovací zařízení, zajišťující svým hostům dostatek klidu a soukromí. Nejvíce hotýlků pochopitelně vyrostlo poblíž pobřeží Atlantského oceánu. Pláž v Bathshebě, rozčleněná velice mělkými zálivy do dvou částí, přináší zajímavou kombinaci nespoutané přírody a čistého, jemného písku. Nabízí dostatek místa, zároveň však nemůžete očekávat zvláště bohaté rekreační vybavení. Její největší tahák představují rozměrné balvany, pozůstatek dřívějšího spojení s korálovými útesy. Milovníky surfování nadchne pozvolný vstup do vody doplněný častými vysokými vlnami.

Další rekreační střediska poblíž Bathsheby

Co dělat v Bathshebě a její vybavení

Nákupní možnosti se v letovisku, architektonicky povýšeném několika kostely různých církví, omezují na základní potřeby a suvenýry. Při toulkách Bathshebou si povšimněte dramaticky tvarované krajiny s rázovitými vesničkami a klikatými cestami, které lze projet autem. Nejhezčí vyhlídka Hackletons Cliff se otevírá přímo nad obcí a severním směrem se dostanete i k větrnému mlýnu Morgan Lewis. K dalším zajímavým místům Barbadosu patří:
  • národní park Farley Hill,
  • výrobna rumu Foursquare Rum Distillery,
  • rezervace Cherry Tree Hill.
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím