Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Needhams Point, dovolená vydařená v každém bodě

Výrazný výběžek na jihozápadě ostrova Needhams Point ukončuje záliv Carlisle a přechází zde v jižní pobřeží. Tento pevninský mys zakončuje plochou vnitrozemskou krajinu mezi metropolí Bridgetownem a městem Oistis. Důležitá pobřežní místa spojuje ulice Bay Street, směrem na východ zvaná Hastings Road. K mezinárodnímu letišti Grantley Adams je to odsud zhruba 15 kilometrů.

Pláže kolem Needhams Point

Turisticky atraktivní, hojně navštěvovaná oblast Needhams Point hrála důležitou roli v dějinách Barbadosu. Dnes patří společně s hlavním městem Bridgetownem na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Kromě památek zahrnuje vilovou zástavbu, ubytovací zařízení, exotickou městskou zeleň a dostatečnou infrastrukturu. Needhams Point lze považovat za jeden z nejlepších bodů na ostrově k návštěvě pláží u Atlantiku. Dosvědčuje to Pebbles Beach s jemným bílým pískem a klidnou vodou zásluhou absence mořských proudů. Severně se táhne vyhlášená a dobře vybavená Browns Beach, zabírající většinu zálivu Carlisle. Útesy jižním směrem vytvořily přírodní koupaliště zvané Drill Hall Beach. Zdejší vlny nahrávají některým vodním sportům.

Další rekreační střediska poblíž Needhams Point

Pamětihodnosti a jiné turistické taháky v Needhams Point

Význam Needhams Point pro dějiny ostrova potvrzují pevnosti Fort Charles a St. Anne´s Fort, sbírka původního anglického dělostřelectva, vojenský hřbitov z roku 1780 a historický maják. Díky blízkosti Bridgetownu se můžete spolehnout na lékařskou službu, hypermarkety, autopůjčovny a další servis. Kdo chce poznávat zajímavosti Barbadosu, neměl by minout vlastivědné muzeum, park Garrison Savannah, muzeum nadzvukového letadla Concorde nebo:
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Needhams Point

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.