Pláže ve Varně a okolí

Všechna prázdninová střediska kolem Varny se mohou pochlubit nádhernými, písečnými plážemi s čistou vodou. Pro bezstarostnou letní dovolenou jsou jako dělané.

Zlaté Písky

Zdejší pláže charakterizuje nazlátlá barva písku, což naznačuje už název letoviska. A také perfektní servis, zahrnující slunečníky, lehátka, sprchy, toalety, stánky s občerstvením a nabídku vodních sportů. Díky bohatému zázemí, čistotě vody a decentnímu klesání mořského dna se tady nikde na 4 kilometrech nebudete nudit.

Bulharsko-Varna-Plaze-u-bulharskeho-letoviska-Obzor.jpg

Albena

K nejhezčím plážím v Bulharsku patří právě ty v Albeně. Jejich celková délka přesahuje 6 kilometrů, a vzhledem k čistotě, jemnému písku, šířce kolem 100 metrů a teplému, mělkému moři si tady svou dovolenou rozhodně užijete.

Obzor

Opravdu pěkná pláž se rozprostírá pod kopci od městečka Obzor směrem k severně položené Bjale. Samozřejmě, jak je tomu v Bulharsku zvykem, je písečná, s mírným sklonem do vody, lemovaná zeleným parčíkem v romantickém stylu. Příjemný je i menší počet rekreantů.

Sv. Konstantin

Oproti zbytku Bulharska se zde setkáte s nevelkými plážemi v zátočinách a rozkrájenými skalisky. Čistota, solidní plážový servis a pozvolný vstup do Černého moře tu ale nechybí.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím