Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1HRK/3,609CZK

* průměrné teploty

Tučepi, dovolená v Dalmácii jedna báseň

V jižní polovině proslavené Makarské riviéry leží oblíbené letovisko Tučepi. Jeho nejbližším sousedem severozápadním směrem je centrum celé oblasti Makarska, jihovýchodně od něj se nacházejí další populární městečka Podgora, Drašnice či Živogošće. V dáli se z Jaderského moře zvedají ostrovy Brač a Hvar, v zádech se nebes dotýká monumentální pohoří Biokovo. Dalmatská metropole Split je s využitím dálnice dosažitelná zhruba za 80 minut.

Další blízká rekreační střediska:

Vydejte se za nekonečnými plážemi a pohodou Tučepi

Jedná se o nevelkou obec s necelými 2 tisícovkami obyvatel. Zásluhou příjemného podnebí, nádherných pláží a dobré turistické vybavenosti však Tučepi každoročně láká velké množství rekreantů, kteří zde prožívají nezapomenutelné prázdniny. Zařaďte se, společně s celou vaší rodinou, mezi ně i vy!

Na obě dvě strany od jachetního přístaviště v Tučepi se táhne pásmo pláží, dlouhé celkově několik kilometrů. Pokrývá ho směs hrubého písku a kamínků, rychle mizí ve fantasticky průzračném Jadranu a stín mu poskytuje borovicový porost, který ho po celé délce lemuje. Na své si tu přijdou i sportovci, vyzkoušet mohou windsurfing, jízdu na vodních lyžích a skútrech, jachting či potápění.

Proč na Makarskou za prázdninami v pohybu? 

Tucepi.jpg

Tučepi disponuje solidní infrastrukturou zahrnující obchody, poštu, lékárnu, dětské hřiště a gastronomické provozy jako restaurant Dupin. Letní festival Tučepské večery plný kulturních vystoupení a koncertů doplňují taneční terasy, diskotéky a bary. Krajinu doplňují barokní letohrádky bohatých, v minulých stoletích žijících šlechticů.

Svůj pobyt v Tučepi můžete osvěžit výpravami na různá zajímavá místa, mezi něž se řadí:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Tučepi

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.