×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Pláže Dalmácie

Pobřeží takřka bez konce, nádherné scenérie plné kopců, dlouhé městské pláže i romantické zátočiny daleko od lidí: v Dalmácii si moře nejen užijete, ale také skutečně prožijete. Jadran je tu všudypřítomný, v každém větším letovisku najdete vybavené přístaviště a prázdninový ruch turistických promenád je takřka nezapomenutelný.

Dalmacie-Zlatni-rat,-nejslavnejsi-plaz-Dalmacie-(1).jpg

Vyhlášené dalmatské pláže

Naprostou většinu pláží pokrývají drobné kamínky a poměrně rychle klesají pod vodní hladinu. Hodně z nich obdrželo za svou kvalitu služeb, čistotu a komfort respektovanou Modrou vlajku.

Gornja Vala

Pláž Gornja Vala leží v Gradacu na jižním okraji Makarské riviéry. Její přitažlivost spočívá v sepětí s letoviskem a v rozmanitém vybavení, zahrnujícím restaurace, kavárny, obchůdky, vodní sporty či tobogán. A výhled na skalnatý vrchol Sveti Ilija se vám neomrzí po celou dobu pobytu.

Kašjuni

Nevelká Plaža Kašjuni se ukrývá v dohledu skalnatých útvarů Vidikovac a hradních trosek Bambina Glavica na Splitském poloostrově. Za její kvalitní infrastrukturou a jemnými oblázky lze dobře dojet i z letoviska Kaštela.

Mlini

Na pláž Mlini se dostanete pouze lodí z města Hvar. K odpočinku totiž zve na půvabném ostrůvku Marinkovac kousek od jihozápadního okraje ostrova Hvaru. Kvůli četným útesům se zde uplatňují opalovací lůžka s přístupem rovnou do vody.

Punta rata

Pohádková pláž Punta rata se táhne pod svahy pohoří Biokovo u střediska Brela, asi 15 kilometrů od Omiše. Pyšní se bílými oblázky ve stínu borovic u křišťálově čistého Jaderského moře.

Pupnatska Luka

Na jižním pobřeží ostrova Korčula se v jedné z hluboce zařízlých zátočin schovává nádherná pláž Pupnatska Luka. Kouzlo jí dodává směs bílých kamínků s pískem na povrchu a křišťálově čistá voda. Díky své nedostupnosti je na ní klid, zároveň však tady kromě lehátek se slunečníky nehledejte další služby.

Velika Raduća

Populární pláž Velika Raduća najdete v zátoce mezi dvojící poloostrovů známého rekreačního střediska Primošten. I přesto disponuje překvapivým dostatkem prostoru, průzračná voda a pestrý výběr služeb jsou naopak samozřejmostí.

Zlatni rat

Slavná pláž Zlatni rat na ostrově Brač v letovisku Bol se řadí k těm úplně nejznámějším v rámci celého Chorvatska. I vy jste již určitě někde na obrázku viděli výraznou „kosu“ zabíhající hluboko do moře – co takhle vyzkoušet, jak se na ní opaluje?

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje