Mlini

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1HRK/3,609CZK

* průměrné teploty

Mlini, skvělá dovolená se vzpomínkou na krajany

Středně velké letovisko Mlini se rozprostírá na severu Župského zálivu u Jaderského moře pod kopci Konavle. Asi jeden kilometr od něj probíhá chorvatsko-bosenská hranice, po hlavní silnice dojedete jedním směrem k mezinárodnímu letišti Čilipi a druhým do historického Dubrovníku. Z městského přístaviště vyplouvají lodě na nedaleký ostrůvek Lokrum.

Pláže a moře u Mlini s českou příchutí

V rekreačním středisku Mlini se budete cítit jako doma – aby ne, když v dobách první republiky patřilo k mimořádně populárním cílům českých turistů a řada objektů jim tady dokonce i patřila. Dnes se jedná o spíše klidnější místo, kde si na své přijdou hlavně sportovci, rodiny s dětmi a senioři, nechybí však ani zábava pro mladé, pro každého, kdo touží prohýřit noc až do časného rána.

Pro oblast Mlini jsou typické kamínkové, do vody zvolna se nořící pláže stíněné okolními borovými hájky. Hlavní pláž měří necelých 400 metrů a pokračuje do sousední obce Srebreno, další objevíte v okolních zátočinách. Pláž na jihovýchodě si oblíbili nudisté.

Další rekreační střediska poblíž Mlini

Zorientujte se v atraktivní nabídce zábavy ve Mlini

Mlini.jpg

I když jsou Mlini plné převážně privátních ubytovacích zařízení penzionového typu, najdete zde také několik restaurací, barů a kaváren. K dispozici je bankomat, dětské hřiště a minimarket s potravinami. Na pobřeží si můžete půjčit vybavení pro vodní sporty, na letní terase Astarea probíhá kulturní festival Župské léto. Z dalších možností, jak si užít prázdniny na jihu Dalmácie, vybíráme:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Mlini

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím