Podrobné informace

  • 27 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1PAB/23,757CZK

* průměrné teploty

Coronado, příjemná dovolená u Pacifiku

Oblast Coronado (Playa Coronado, Nueva Gorgona, Coloncito, Los Nísperos) se rozkládá na jižním pobřeží Panamy, v srdci obřího Panamského zálivu, formovaného Tichým oceánem. Směrem do vnitrozemí se zvolna zvedají kopce masivu Cerro Gaital (1 173 m n. m.). Hotelová zóna je od místního letiště vzdálená zhruba 75 minut cesty autobusem.

Další blízká rekreační střediska:

Klid Coronada a jeho božské pláže

Coronado v sobě spojuje malé přímořské městečko s rozvíjejícím se turistickým ruchem v podobě nově vznikajících hotelů, apartmánových komplexů a navazujících služeb. Hodně o jeho charakteru napovídá golfový areál Coronado Golf táhnoucí se přes polovinu rozlohy obce. Můžete zde prožít typickou plážovou dovolenou, přitažlivou i menším počtem turistů.

Vulkanická pláž Playa Serena s pozvolným vstupem do moře a ohromným množstvím volného místa vás v Coronadu uchvátí na první pohled. Budete se bořit do jemného, světlého písku, od sluníčka si odpočinete pod slunečníkem, který je součástí servisu velkých hotelů, a při koupání si užijete průzračně čistou vodu i příjemné vlny.

Coronado a jeho vybavení

Coronado.jpgCoronado nabízí základní nabídku služeb v podobě obchůdků, marketů a restaurací (např. Gourmet Pizza či La Ruina). Ve čtvrti Los Nísperos se nachází velká obchodní zóna. O zábavu se stará golfové hřiště, široká paleta vodních sportů, lodní výlety, tenisové kurty či možnosti rybaření.

Tipy na výlety z Coronada:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Coronado

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.