Santa Clara

Mapa

Podrobné informace

 • 27 °C červenec / srpen *
 • 29 °C červenec / srpen *
 • 1PAB/23,757CZK

* průměrné teploty

Santa Clara, dovolená v žáru pacifického slunce

Jedno z nejoblíbenějších panamských prázdninových center Santa Clara vyrostlo na jihu země u nádherného pobřeží Pacifiku. Na západní straně ho ohraničuje další letovisko Farallon, na východní ústí říčky Río Hato. Komunikace Carretera Panamericana, součást slavné dálnice spojující oba americké kontinenty, nedaleko prochází kolem měst Antón a Penonomé a tunelem vede pod letištěm Aeropuerto Internacional Scarlett Martínez s přistávací dráhou mířící skoro až k oceánu.

Další blízká rekreační střediska:

Santa Clara a její skvostná pláž

Rovina v okolí moderního dovolenkového resortu Santa Clara severním směrem rychle stoupá a svého maxima dosahuje v sopečném vrcholu Cerro Gaital (1 173 m n. m.). Zdejší krajinu charakterizují políčka kolem malých vísek, tropická vegetace a rozmanité turistické vybavení. Pěkný pobyt tady celé rodině zpestří golfová hřiště a jiná sportoviště, restaurace nebo obchůdky.

Santa Clara, to je však především nádherná pláž Playa Santa Clara (nebo také Playa Las Veraneras). Táhne se v délce několika kilometrů od západního okraje luxusního resortu Bijao až k nevýraznému skalnatému poloostrůvku u Farallonu. Užijete si na ní hebký, světlý písek, postupné klesání do vody a kompletní plážové vybavení včetně slunečníků, lehátek, občerstvení a nabídky vodních sportů.

Jak na aktivní pobyt v Santa Claře

Santa-Clara.jpgRozlehlé ubytovací areály v Santa Claře nabízejí dostatečný prostor pro obsloužení všech požadavků svých klientů. Rozumí se tím stravování (restauranty), sport (bazény a tenisové kurty) i nakupování (butiky). V nedalekém Rio Hato je k dispozici supermarket, čerpací stanice nebo lékárna. A kam se ze Santa Clary vydat na výlet? Vyzkoušejte:

 • Zpět na přehled informací o Panamě a nabídku zájezdů.
 • Zobrazit podrobné informace

  Nejoblíbenější hotely - Santa Clara

  Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

  Kontaktujte nás

  Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
  Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím