Farallón

Mapa

Podrobné informace

  • 27 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1PAB/23,757CZK

* průměrné teploty

Farallón, dovolená nejen pro milovníky exotiky

Renomovaný prázdninový resort Farallón se nachází na jihu Panamy u břehů Tichého oceánu. Rychlostní komunikace ho spojuje nejen s okolními letovisky, ale také s vnitrozemskými městy Penonomé či Antón a s metropolí Ciudad de Panamá, vzdálenou zhruba 120 kilometrů. Silnice dokonce tunelem podjíždí mezinárodní letiště Aeropuerto Internacional Scarlett Martínez, jehož vzletová dráha vede téměř až k vodám Pacifiku.

Další blízká rekreační střediska:

Farallón a přehlídka pláží

Plochá krajina kolem bývalé vojenské základny a rybářské obce Farallónu se směrem do vnitrozemí zvedá až do 1 173 m n. m. ve vrcholu Cerro Gaital. Tropická vegetace se tady střídá s malými vesničkami, se zemědělskými políčky a také s množstvím turistického vybavení, které zahrnuje golfová hřiště, sportoviště, restauranty či kasina. Příjemnou dovolenou si zde užije celá rodina.

Farallónské pláže jsou vyhlášené po celé Panamě. Playa Farallón se táhne v délce zhruba 3 kilometrů od nevýrazného skalnatého poloostrůvku na severovýchodě až k ústí říčky Farallón do oceánu na jihozápadě. Pokrývá ji jemný, světlý písek a zvolna se noří do čisté tichomořské vody. Navazují na ni další nádherné pláže Playa Santa Clara a Playa Blanca.

Tipy na aktivity ve Farallónu a okolí

Farallon.jpgKromě velice dobře vybavených hotelových komplexů najdete ve Farallónu řadu samostatných restaurací, kaváren a prodejců suvenýrů. V blízkém Rio Hato funguje supermarket, čerpací stanice, lékárna a další služby. V letovisku si na své přijdou především nadšenci do aktivního pohybu, využít mohou golfový areál Mantarraya Golf Club, tenisové kurty, bazény a širokou nabídku vodních sportů včetně rybaření.

Vydejte se však i za ostatními lákadly Panamy, jako jsou:

  • Panamský průplav
  • Národní park La Amistad (UNESCO)
  • Nejvyšší panamská hora Barú (3 474 m n. m.)

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Farallón

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím