Siviri

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Siviri, dovolená, kterou si vychutnáte i vy

Menší malebné letovisko Siviri láká rekreanty k prožití perfektní dovolené na jihozápadním pobřeží poloostrova Kassandra v regionu Chalkidiki. Leží u břehů Thráckého moře, přes jehož Soluňský záliv jsou ve vzdálenosti 60 kilometrů vidět na řecké pevnině vrcholky mytického pohoří Olymp. Mezinárodní letiště Macedonia ve velkoměstě Soluni je asi hodinu jízdy daleko.

Sivirská pláž pro děti i mládež

Siviri představuje ideální lokalitu k prožití klidné dovolené naplněné odpočinkem, koupáním i sportem. Jeho okolí vyplňují půvabné lesíky, olivové háje i nevelká políčka. Jenom několik minut odsud zabere cesta do správního střediska oblasti, do městečka Kassandria s pěkným kostelem.

Chloubou Siviri je písečná pláž dlouhá asi 1 300 metrů s pozvolným vstupem do moře. Na dvě poloviny, severní a jižní, ji rozděluje ústí menšího potoka, který přitéká z vnitrozemí. V centrální části pláž dosahuje šířky několika desítek metrů, na svých okrajích je spíše úzká, avšak pořád s dostatkem místa pro všechny hosty. Samozřejmost znamená její vybavení lehátky, slunečníky a stánky s občerstvením i půjčovnami sportovního vybavení v okolí.

Další rekreační střediska poblíž Siviri

Zkuste zábavu a aktivity v Siviri

Siviri.jpgPromenáda v Siviri táhnoucí se podél pláže je jako stvořená k příjemné procházce. Posedět můžete i v některé z mnoha kaváren či taveren (např. Alkioni by the sea nebo Diamantis). Čerstvé potraviny zakoupíte v minimarketu, nechybí několik dalších obchůdků včetně prodejen suvenýrů. Co ještě dělat v Siviri? Inspirujte se:

  • Objevte poloostrov kopcovitý Sithonia
  • Plujte zálivem Toroneos
  • Vypravte se do údolí Tempi s vysokými skalisky

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím