Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Chaniotis, dovolená bez chybičky

Letovisko Chaniotis se nachází na východním pobřeží řecké Kassandry (oblast Chalkidiki). Jeho přímými sousedy jsou rekreační střediska Pefkochori (na východě) a Polychrono (na západě). Z břehů můžete dohlédnout až na sousední Sithonii (vzdálenou zhruba 20 kilometrů). Transfer z mezinárodního letiště Macedonia v Soluni sem trvá přibližně 80 minut.

Relaxujte na příjemných plážích u Chaniotis

Půvabné Chaniotis (kolem tisícovky stálých obyvatel) se nachází v malebné části poloostrova mezi pobřežím Thráckého moře a kopcovitým vnitrozemím. Jedná se o velice příjemné místo ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, kterou však můžete zaplnit velkým množstvím rozmanitých aktivit. Na své si zde díky kvalitní infrastruktuře a řadě romantických zákoutí přijdou i zamilované páry všech generací.

Oblast okolo Chaniotis charakterizují krásné písenčné pláže táhnoucí se podél zdejších břehů bez přerušení na obě strany. Zvláště rodiče menších dětí ocení mírný sklon mořského dna a čistou vodu bez nebezpečných živočichů i vysokých vln. Najdete tady dostatek místa na relaxaci i na provozování vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž Chaniotis

Vybavení letoviska Chaniotis, zábava, sport

Chaniotis.jpgV Chaniotis rozhodně strádat nebudete. Fungují zde obchody s potřebným zbožím včetně hygienických prostředků, minimarkety a prodejny suvenýrů. Večer můžete posedět v jedné z mnoha taveren. Okolní krajina je jako stvořená pro různé procházky i delší výlety. Jestliže zatoužíte po hlasité hudbě, navštivte blízkou Kalitheu. Co zajímavého navštívit v regionu Chalkidiki? Přečtěte si pár tipů, kam vyrazit:

Zobrazit podrobné informace