Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Sani, dovolená plná pěkných zážitků

Oč letovisko Sani na západním pobřeží poloostrova Kassandra nevyniká rozlohou a množstvím rekreantů, o to více přitahuje kvalitou a rozsahem svých služeb. Nachází se na nejzápadnějším výběžku poloostrova Chalkidiki, přímo naproti pohoří Olympos, které je vzdálené asi 80 kilometrů za vodami Thermského zálivu. K mezinárodnímu letišti v Soluni dojedete autem přibližně za hodinu.

Nenechte si v Sani ujít poležení na plážích jako lusk

Sani může nabídnout jedinečnou polohu v lesích přímo u břehů Thráckého moře. Jeho základ tvoří uměle vybudovaná jachetní marina, na kterou navazují rozsáhlé ubytovací areály. Severovýchodně od letoviska se táhne podlouhlá laguna, začleněná do chráněné oblasti, kterou tvoří zdejší nádherná příroda.

Na obě strany od přístaviště v Sani se táhnou krásné písečné a oblázkové pláže. Za svou kvalitu a čistotu obdržely prestižní modrou vlajku Evropské unie. V jejich servisu najdete slunečníky s lehátky, nabídku vodních sportů a další služby.

Další rekreační střediska poblíž Sani

Nabídka zábavy v Sani i v okolí

Sani.jpgV letovisku funguje dostatek barů, restaurací a taveren s výtečnou řeckou stravou. Přírodní divadlo se využívá k pořádání různých kulturních akcí. Během stavby jednoho z hotelů došlo k nálezu základů starověkého města Sani, které kdysi bývalo bohatým obchodním centrem. A kam se vypravit za poznáním či zábavou ze Sani?

Zobrazit podrobné informace