Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Ipsos, dovolená plná ruchu i poklidných zákoutí

Okouzlující Ipsos patří k vyhlášeným letním střediskům řeckého ostrova Korfu. Leží na jeho východním pobřeží u Jónského moře. Svým návštěvníkům nabízí nepřeberné vyžití od klasických taveren přes různá sportoviště a nádhernou přírodu až po mnoho nočních barů a klubů. S bujarým životem se tu však snoubí i jemná krása poklidných zákoutí a romantických míst.

Pláže Ipsos vás potěší

Letovisko ze severu chrání malebné pohoří, postupně stoupající až k nejvyšší ostrovní hoře Pantokrator (906 m n. m.). Vydat se do něj můžete buď pěšky, na kole anebo ve vypůjčeném autě. Takový program potěší hlavně milovníky aktivní dovolené, ovšem vzhledem k množství zábavy v Ipsosu i okolních městečkách se nebudou nudit ani ti, kdo upřednostňují ruch hospod a diskoték.

Čistá, dva kilometry dlouhá písečná pláž v Ipsosu s příměsí oblázků láká svou krásou a snadným přístupem. Dno tu klesá pozvolně a letní radovánky jsou bezpečné i pro děti. Samozřejmost představují lehátka, slunečníky, převlékárny a sprchy. K dispozici jsou všechny vodní aktivity, které si lze přát: začít můžete klasickým šnorchlováním a pokračovat například v prestižní škole potápění.

Další rekreační střediska poblíž Ipsosu

Letní radovánky a zábavu nabízí Ipsos kdykoliv

Ipsos.jpg

Ipsos skýtá bohaté vybavení rozličnými atrakcemi. Pro nejmenší hosty je u pláže vybudována závodní dráha, kde se vaše ratolesti mohou bezpečně prohánět v malých vozítkách. Na dospělé čeká nespočet barů a taveren jako Squirrel, Sally´s, Yaouzaki či 60needles. Některé podniky nabízejí i filmové projekce, sportovní přenosy a dokonce také živou hudbu. Základní potraviny lze koupit v minimarketu.

Letní dovolená v Ipsosu zahrnuje odpočinek u křišťálově čistého moře i aktivní chvíle v okolí. Prohlédněte si například:

  • malebnou rybářskou vesnička Kalámi,
  • zajímavý poloostrov Kanoni,
  • vodní park ve středisku Agios Ioannis.

Zobrazit podrobné informace