×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

 • 30°C červenec / srpen *
 • 26°C červenec / srpen *
 • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kanoni, dovolená na opravdu jedinečném místě

Na poloostrově stejného jména se nachází význačné prázdninové letovisko Kanoni. Jedná se v podstatě o předměstí kerkyrské metropole Korfu, ležící na východním pobřeží tohoto oblíbeného řeckého ostrova. Na druhé straně Jónského moře, ve vzdálenosti zhruba 15 kilometrů, se táhne evropská pevnina.

Jaké pláže vás čekají v Kanoni

Kanoni, místy doslova utopené v záplavě bujné vegetace, se jmenuje podle kanónů – několik jich tu dokonce od 18. století zůstalo dodnes. Pyšní se jedinečnou polohou blízko rušného hlavního města. Z jedné strany ho omývají osvěžující mořské vlny, z druhé se táhne vzletová dráha mezinárodního letiště Ioannis Kapodistrias.

Za ní se do vnitrozemí tlačí laguna Chalkiopulos. Její mořské ústí přehrazuje kamenné molo. Z jeho jižního konce se snadno dostanete do kerkyrského vnitrozemí, ze severního začátku lze dobře pozorovat přistávající letadla. Nakonec dojdete až ke klášteru Vlachemi na malém ostrůvku u sportovní mariny v Kanoni. Z ní též odplouvají výletní lodě k nedalekému Pontikonisi, známému jako „Myší ostrov“, který je podle legendy zkamenělou lodí Odysseovou.

Na Kanoni příliš mnoho míst k opalování u moře neobjevíte. Největší z pláží na samém jihu poloostrova vytváří díky umělému rozšíření zátočina dlouhou asi sto metrů. Pokrývá ji hrubý písek a zvolna se noří do vyhřáté vody. Vábí-li vás pořádné koupání, různé vodní sporty a další radovánky, vydejte se raději ještě jižněji, do letovisek jako Gastouri a Benitses.

Další rekreační střediska poblíž Kanoni

Aktivity a turistické cíle v Kanoni

Kanoni.jpg

V Kanoni můžete těžit všech výhod většího města. K dispozici máte řadu restaurací, obchodů, marketů a barů, hlavně na jihu a taktéž směrem k metropoli Kerkyře. Celou oblastí projíždí autobus, který vás pohodlně odveze na nejdůležitější a nejzajímavější místa. Jedním z nich je i archeologické muzeum v bazilice Paleopolis, nejstarším kostele na Korfu. Spolu se zámkem, zbytky chrámu, pramenem Kardaki a jeskyní Niridor se nachází v romantickém areálu zvaném Mon Repos. K dalším atrakcím v okolí Kanoni patří:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí

 1. Řecko
 2. Korfu
 3. Kanoni

Obecný popis:

Ariti Grand Hotel leží 400 m od písčité, skalnaté a štěrkopískové pláži. Nejbližší město je Corfu Town (3 km). Hotel ve městě Kanoni nabízí 156 pokojů a v roce 2017 prošel...

Dospělý 9 437

15. 5. 2021 - 19. 5. 2021

4 nocí/5 dní (So-St)

Snídaně

Pokoj Standard Dvoulůžkový Promotion ?

2 dospělí

1. pokoj
1. dospělý 9 437
2. dospělý 9 437

Duesseldorf - Corfu ?

odlet 06:50 2h 25min

Let tam

 • 15.5.2021 So  06:50 - 10:15
 • Duesseldorf - Corfu
 • celková délka letu 2h 25min

Let zpět

 • 19.5.2021 St  19:55 - 21:35
 • Corfu - Duesseldorf
 • celková délka letu 2h 40min

Uvedené časy letů jsou pouze orientační.

Celkem za všechny ? 18 874

1. pokoj
1. dospělý 9 437
2. dospělý 9 437

ARITI GRAND HOTEL

****
 1. Řecko
 2. Korfu
 3. Kanoni

Náhled fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím