Barbati

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Barbati, dovolená jako příjemné letní pokušení

V severovýchodní části řeckého ostrova Korfu se na pobřeží Jónského moře prostírá malebné turistické letovisko Barbati. Křišťálově průzračná voda a typická středozemní krajina s nejvyšší horou ostrova Pantokrator (906 m n. m.), na jejímž úpatí se Barbati nalézá, vytvářejí neodolatelnou přírodní scenérii. Přijeďte se do ní zamilovat i vy!

Pláže Barbati jsou pro každého

Barbati představuje ideální volbu pro ty, kdo chtějí strávit čas v poklidném přímořském středisku nabízejícím pestrou škálu volnočasových aktivit. Rodiny s dětmi ocení pláže se spíše pozvolným vstupem do moře, páry naopak možnost prožít neopakovatelné romantické večery při sklence vína. Milovníci gastronomie si jistě nenechají ujít místní středomořské speciality, zastánci aktivního odpočinku mohou využít širokou nabídku vodních a plážových sportů.

Jedním z hlavních lákadel letoviska Barbati je oblázková pláž, jíž se přezdívá Golden Beach. Její vybavenost je velmi dobrá - využít lze sprchy, převlékárny, slunečníky a lehátka. Na pobřeží lze nicméně nalézt řadu dalších menších pláží, které se v několika případech ukrývají mezi skalami a uspokojí tak i vyznavače většího soukromí.

Další rekreační střediska poblíž Barbati

Aktivity v Barbati a jeho okolí

Barbati.jpg

V blízkosti moře se nachází řada hotelů, restaurací, taveren a barů. Obchody nabízející základní sortiment a krámky se suvenýry jsou situovány podél hlavní silnice, která středisko Barbati protíná. V letovisku jsou k dispozici půjčovny jízdních kol, motocyklů a automobilů, internetová kavárna a směnárna. Nejbližší bankomat funguje v sousedním středisku Ipsosu, vzdáleném deset minut jízdy autobusem.

Barbati není jen krásná pláž, slunce a azurové moře, ale též místo prodchnuté dávnou historií a pyšnící se přírodními skvosty. Zpříjemněte si svůj pobyt v Barbati například:

  • jedinečným pěším výstupem na horu Pantokraton,
  • návštěvou ruiny kostela sv. Nikolase přímo na pláži,
  • cestou do největšího města v Jónském moři Korfu (Kerkyra),
  • výletem k byzantské pevnosti Gardíki,
  • prohlídkou Achillionu, zámečku císařovny Sissi.

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím