Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Lefkimmi, dovolená s pokušením pro aktivní cestovatele

Na samém jihu řeckého ostrova Korfu (Kerkyra) nachází se letovisko Lefkimmi. I když neleží přímo u Jónského moře, ale asi jeden kilometr od něj, žije typickou prázdninovou atmosférou. Jedná se o správní sídlo jižní části ostrova, jedno z největších kerkyrských sídel a díky své kráse a velikosti nabízí množství aktivit. Chcete-li si o dovolené užít hodně zábavy, vydejte se do Lefkimmi.

Podlehněte kouzlu pláží u Lefkimmi

Toužíte po zábavě do brzkých ranních hodin, máte rádi ruch městských ulic a rádi si užíváte s partou kamarádů? V tom případě Lefkimmi představuje ideální letovisko pro vás. Právě tady báječně poznáte tradiční řeckou ostrovní kulturu. Funguje tu mnoho typických taveren a po západu slunce by vaše cesta měla vést i do některého z nočních barů. Za ochutnávku stojí víno z místních vinic, které produkují vysoce kvalitní hrozny.

Pokud zatoužíte po moři a vodních radovánkách, stačí dojít – nebo dojet – k nedalekému pobřeží. Najdete na něm pěkné písečné pláže s příměsí oblázků. Jsou dostatečně dlouhé, aby pojaly případný větší zájem rekreantů, zahrnují základní vybavení slunečníky a lehátky, do vody klesají mírně a je z nich pěkný výhled do okolí. K lepším plážím se řadí Bouka Beach u ústí vodního kanálu, Molos Beach nebo Parakladi Beach

Další rekreační střediska poblíž Lefkimmi

Aktivní dovolená v Lefkimmi

Lefkimmi.jpg

Přímo v Lefkimmi se soustřeďuje řada hotelů a apartmánů, které poskytují pohodlné ubytování. Na pobřeží pod městem jsou dvě krásné loděnice a ať už se vydáte na průzkum okolí pěšky, na kole či autem, nebudete ochuzeni o zajímavé zážitky. Prohlédněte si například:

Zobrazit podrobné informace