Moraitika

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Moraitika, dovolená kouzelných panoramat

Nádherná Moraitika je dovolenkové letovisko na východním pobřeží řeckého ostrova Korfu (Kerkyra). Naleznete ji hned vedle dalšího význačného střediska Messonghi, od něhož ji odděluje malá říčka. Využijte jedinečnou možnost užívat si lákadel obou míst, krásné okolní přírody, čistého moře i mnoha zajímavých míst v dosahu.

Pláže v Moraitice

Moraitika ve dne představuje poklidné, romantické letní středisko na březích Jónského moře. Nachází se na jednom z nejužších míst Kerkyry, vždyť k západnímu pobřeží je to vzdušnou čarou asi 7 kilometrů. Bylo by však nutné překonat poměrně kopcovité vnitrozemí a také rozlehlé jezero Korrision, častý cíl turistických výletů.

Písečná pláž s příměsí oblázků se v Moraitice svažuje do moře jenom pozvolna, což jistě ocení rodiny s dětmi. Voda je příjemně teplá, osvěžující a průzračně čistá. Pokud si chcete vychutnat naprostou samotu, stačí vyrazit dále od hlavních pláží a určitě najdete některé z mnoha kouzlených zákoutí na kraji olivových hájů. Můžete si vyzkoušet i různé vodní sporty jako například vodní lyže, jízdu na člunu nebo windsurfing.

Další rekreační střediska poblíž Moraitiky

Nuda? Moraitika je plná zábavy

Moraitika.jpg

Moraitika začíná ožívat se západem slunce. Celá paleta restaurací se plní návštěvníky a pulzovat svým nočním životem začínají také místní taverny, kluby a bary. Noční atmosféru jemně osvětleného letního střediska doplňují obrysy malebných kopců a kouzelné šumění moře. V obci však nechybí ani minimarkety, autopůjčovny, autobusová zastávka a služba lékařské první pomoci. V bezprostředním okolí či vzdálenějších končinách Moraitiky si nenechte ujít:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Moraitika

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.