Lambi

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Lambi, dovolená poskytující vše na dosah ruky

Letovisko Lambi je v podstatě předměstím metropole řeckého ostrova Kos. Představuje proto ideální pobytové místo pro každého, kdo dává přednost letním radovánkám s veškerými vymoženostmi města na dosah ruky. Lambi naleznete na nejsevernějším místě ostrova, pouhých 5 kilometrů na dohled od tureckého poloostrova Bodrum.

Lambi a jeho přes tisíc metrů dlouhá pláž

Ačkoli je Lambi takřka spojeno s hlavním městem, zachovává si stále tvář klidného letního střediska a vy si můžete užít pohodovou dovolenou s celou rodinou. Pokud přeci jen zamýšlíte ochutnat čilý noční život, nebudete to mít daleko. Do města Kos se dá pohodlně dojít pěšky, případně dojet autobusem.

Pláž v Lambi se mezi turisty těší velké oblibě pro svou rozlohu, příjemný písčitý povrch a podél se vinoucí cyklostezku. Pro pobyt na pláži jsou k dispozici veškeré standardy od lehátek a slunečníků až po stánky s občerstvením. Vodních radovánek si dosyta užijete při jízdě na lyžích či ve člunech.

Další rekreační střediska poblíž Lambi

Klidné předměstí Lambi a možnosti zábavy

Lambi.jpg

V letním horku jistě pomůže ochlazení v některé z restaurací, barů a tradičních řeckých taveren. Vyzkoušejte například kavárnu Van Gogh, plážový bar Milos nebo tavernu Tsampala. V autopůjčovně seženete osobní automobil a můžete vyrazit za poznáváním krás ostrova. A všechno ostatní najdete v městě Kos. Při návštěvě Lambi však nezapomeňte ani na:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Lambi