Mastichari

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Mastichari, dovolená pláže a zábava jedna radost

Letovisko Mastichari naleznete na severozápadním pobřeží řeckého ostrova Kos, které se táhne nedaleko dalších ostrůvků Pserimos, Kalymnos a turecké pevniny. Bývalá rybářská víska, ležící asi 20 kilometrů od metropole Kos a jenom kousek od mezinárodního letiště v Antimachii, se v posledních letech proměnila v poklidné prázdninové středisko s bohatým vyžitím i vybavením službami.

Jak to aktuálně vypadá v Mastichari?

Pláže v Mastichari jsou ideální pro milovníky klidu a pohody

Turistické centrum Mastichari platí za perfektní místo pro pobyt rekreantů milujících příjemné klima a odpočinek bez shonu a sběhu. Nabízí poklidnou, ničím nerušnou atmosféru a malebnou okolní krajinu s výhledem na zvedající se kopce Dikaio. Noční život se ve středisku vyskytuje v podstatě jen v tavernách, v nichž lidé diskutují při dobrém jídle.

Pláže u letoviska Mastichari charakterizuje pozvolný vstup do krásně čisté a průzračné vody, solidní plážový servis a světlý písek, z něhož vaše ratolesti postaví nádherné hrady. Žádný div, že jsou často označovány za jedny z nejlepších na ostrově. Díky velkým vlnám je místní pobřeží vhodné taktéž pro vodní sporty. Večer poskytuje překrásné pohledy na západ slunce.

Další rekreační střediska poblíž Mastichari

Jak v Mastichari uniknout od spěchu a ruchu

Mastichari.jpg

Letní dovolená v Mastichari je především o klidu a pohodě. K dispozici budete mít supermarket, půjčovnu vozidel, banku a několik obchůdků se suvenýry. V tavernách jako Nostos či Aplo Beach si můžete vychutnat tradiční řecké pokrmy. Za většími nákupy a bohatším nočním životem vyrazte autobusem do hlavního města ostrova. Osvěžující může být i pěší vycházka do okolních vesniček, dosud minimálně dotčených turistickým ruchem. Během prázdnin v Mastichari zkuste taktéž:

  • Poznat antický Asklepeion,
  • Navštívit místní festival spojený s ochutnávkou vín.
  • Vyrazit lodí z místního přístavu na nedaleký ostrov Kalymnos.
  • Zajet i s dětmi do akvaparku Lido.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Mastichari