Kokkini Hani

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kokkini Hani, záruka aktivně i atraktivně prožité dovolené na Krétě

Letovisko Kokkini Hani patří k tomu nejlepšímu, co může řecký ostrov Kréta milovníkům akční, aktivitami a ruchem naplněné letní dovolené nabídnout. Rozkládá se na severním pobřeží ostrova, jenom několik kilometrů od hlavního města Iraklio. Dokonce by se dalo říci, že je to jakési jeho předměstí – vždyť se sem dá dojet po staré silnici (procházející centrem střediska) i po nové rychlostní. Díky tomu je Kokkini Hani dobře dosažitelné z mezinárodního letiště Heraklion Kazantzakis.

Další blízká rekreační střediska:

Rozmanitá zábava, kterou nikdo nepohaní

Kokkini patří do rozsáhlého pásu rekreačních středisek zahrnujících několik městeček od Iraklionu až po Anissaras. Jeho součástí je takřka nepočitatelné množství obchodů, gastronomických provozů a dalších navazujících služeb, které ve velkém lákají turisty. Na první pohled je tedy jasné, že se jedná o velice rušnou oblast, která v řadě míst žije prakticky bez ustání. Milovníci zábavy a společenského života si tady bez debat přijdou na své.

Nedílnou součásti Kokkini Hani je samozřejmě i velice pěkná, písečná pláž. Je vhodná též pro slabší plavce a menší děti, do vody se totiž svažuje jen velice pomalu. O občerstvení se tu stará několik bister a kaváren, nabídku vodních sportů zastupuje jízda na banánech, šlapadla, lodičky, beach volejbal a další aktivity.

Vodní světy, skvělá řecká kuchyně a jiné perly vaší dovolené v Kokini

Kokkini-Hani.jpg

Vzhledem k silné koncentraci hotelů a jejich hostů Kokkini Hani a okolí doslova praská ve švech pod množstvím barů, obchodů, diskoték a restaurací. Vyzkoušejte pravé řecké pochoutky v tavernách Spyridon či Ideal Greek. Nechybí vybavení minimarkety, lékárnou a je zajištěno i autobusové spojení s hlavním městem a dalšími lokalitami. Pokud byste měli čas pouze k jednomu výletu, určitě vyrazte do naučně-zábavního komplexu Thalassocosmos v Gouves s mořským akváriem Cretaquarium a dinoparkem.

Doporučujeme však navštívit také:

Zobrazit podrobné informace