Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kokkini Hani, parádní dovolená, kterou nikdo nepohaní

Letovisko Kokkini Hani (Kokini Hani, Kokkini Chani) patří k tomu nejlepšímu, co může řecký ostrov Kréta milovníkům akční, aktivitami a ruchem naplněné letní dovolené nabídnout. Rozkládá se na severním pobřeží ostrova, jenom několik kilometrů východně od hlavního města Heraklion. Dokonce by se dalo říci, že je to jakési jeho předměstí – vždyť se sem dá dojet po staré silnici (procházející centrem střediska) i po nové rychlostní. Díky tomu je Kokkini Hani dobře dosažitelné z mezinárodního letiště Heraklion Kazantzakis.

Pláže Kokkini Hani lákají jako sladkosti

Kokkini patří do rozsáhlého pásu rekreačních středisek zahrnujících několik lokalilt od velkého Heraklionu až po turistické Anissaras. Jeho součást tvoří takřka nepočitatelné množství obchodů, gastronomických provozů a dalších navazujících služeb, které lákají turisty z celé Evropy. Na první pohled je tedy jasné, že se jedná o velice rušnou oblast, která na řadě míst žije prakticky bez ustání. Milovníci zábavy a společenského života si tady bez debat přijdou na své.

Nedílnou součásti Kokkini Hani je samozřejmě i velice pěkná, písečná pláž. Jedná se o místo zaslíbené též slabším plavcům a menším dětem, do vody se totiž svažuje jen velice pomalu. O občerstvení se tu stará několik bister a kaváren, nabídku vodních sportů zastupuje jízda na banánech, šlapadla, lodičky, beach volejbal a další aktivity.

Další rekreační střediska poblíž Kokkini Hani

Vodní světy, skvělá řecká kuchyně a jiná zábava na vaší dovolené v Kokkini Hani

Kokkini-Hani.jpg

Vzhledem k silné koncentraci hotelů a jejich hostů Kokkini Hani a okolí doslova praská ve švech pod množstvím barů, obchodů, diskoték a restaurací. Vyzkoušejte pravé řecké pochoutky v tavernách Spyridon či Ideal Greek. Nechybí vybavení minimarkety, lékárnou a je zajištěno i autobusové spojení s hlavním městem a dalšími lokalitami. Pokud byste měli čas pouze k jednomu výletu, určitě vyrazte do naučně-zábavního komplexu Thalassocosmos v Gouves s mořským akváriem Cretaquarium a dinoparkem. Doporučujeme však navštívit také:

Zobrazit podrobné informace