Oblasti v destinaci - Santorini

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Santorini: dovolená na nejkrásnějším ostrově

Právě z ostrova Santorini pocházejí ty nejpůsobivější řecké pohlednice se zářivě bílými fasádami a modrými kopulovitými střechami na pozadí azurového moře. Vydejte se na dovolenou na Santorini - jedinečný ostrov, kterému se už v dávné historii říkalo Kallisti, tedy „nejkrásnější“.

Pohádka plná pláží, bílé architektury a památek z dávných dob

Santorini je kouzelnou lokalitou s pohledy na skutečné divy přírody a jiná zajímavá místa. Zdejší hotely a penziony mají komorní charakter a nenarušují typický místní ráz.

Za vidění stojí na dovolené na Santorini především tyto krásy ostrova: největší město Thira, přístav Ammoudi a pitoreskní Oia. Mimořádné naleziště mínojské kultury představuje Akrotiri. Na členitém pobřeží se ukrývají půvabné pláže rozmanitých barev.

Pro koho je zájezd na romantické Santorini vhodný?

Neobyčejně krásná, romantická krajina Santorini s úchvatnými výhledy podněcuje fantazii a inspiraci. Láká k pobytu zapálené cestovatele, ale i novomanžele a páry každého věku. Neznamená to však, že se Santorini k rodinám otáčí zády. Právě naopak. I tady si děti užijí báječné prázdniny!

Dovolená na Santorini se slevou

Pokud vám nevadí zájezd na poslední chvíli, vyberte si z naší nabídky last minute dovolené na Santorini a odleťte na nejkrásnější řecký ostrov za zvýhodněnou cenu.

Nezapomeňte se podívat ani na naši nabídku zájezdů na další řecké ostrovy. Kromě ubytování na Santorini se můžete podívat i na Krétu, Rhodos, Kefalonii nebo Samos.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Santorini