Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Gouves, dovolená u blankytného moře

Turistické středisko Gouves (Kato Gouves) se nachází na břehu Krétského moře asi deset kilometrů východně od krétské metropole Heraklionu. Letovisko tvoří součást městečka Gouves a v jeho blízkosti najdete další prázdninové oblasti jako Hani Kokkini, Gournes a Analipsi. Daleko to není k mezinárodnímu letišti, ani k různým zajímavým turistickým cílům.

Pláže i památky v Gouves

Gouves je poměrně živá oblast, v níž si svojí letní dovolenou určitě užijí lidé toužící po neustálém ruchu a zábavě. Výhodu této lokality představuje také dostatek památek, proto zaujme i pro ty, kdo nechtějí jen polehávat na lehátku u moře či bazénu. Další předností střediska Gouves je blízkost hlavního města největšího řeckého ostrova – díky dobrému dopravnímu spojení budete mít k dispozici veškeré potřebné služby.

Hlavní důvodem pro pobyt v Gouves jsou však jeho písečné pláže, které uspokojí turisty s nejrůznějšími preferencemi. Můžeme zde najít pláže poskytující soukromí a klid, rušné pláže obležené mnoha rekreanty i několik romantických zákoutí. Velice populární pláž se nachází před hotelem Marina, hodně návštěvníků doporučuje také pláž Astir.

Další rekreační střediska poblíž Gouves

O dobrou zábavu je v Gouves postaráno

Gouves.jpg

V oblasti Gouves je dostatek hotelů a restaurací pro turisty, k dispozici jsou dokonce i fast foody a čínské restaurace. Fungují zde také velké i malé obchody a půjčovny aut či kol. V provozu je též zdravotnické zařízení. Nechcete se o dovolené nudit? Během pobytu v Gouves doporučujeme:

Zobrazit podrobné informace