Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Anissaras, prvotřídní dovolená u Krétského moře

Turistické středisko Anissaras se nachází na severním pobřeží Kréty, pátém největším ostrovu Středozemního moře a největším v Řecku. Samotné letovisko leží v bezprostřední blízkosti turistických středisek Analipsis a Gournes, s nimiž tvoří jednu propojenou oblast. Z Anissaras je to asi 20 kilometrů do krétské metropole Heraklionu a na její letiště.

Milovníci pláží budou v Anissarasu spokojeni

Anisaras je podobně jako ostatní turistická střediska v oblasti rušným místem s velkým počtem rekreantů z celé Evropy. Letní dovolená zde proto není vhodná pro ty, kdo hledají klid a tiché romantické procházky nerušené davy turistů. Svůj pobyt si tu naopak užijí mladí lidé a turisté toužící po ruchu a zaplněných plážích.

Hlavním magnetem Anissarasu jsou místní, skvěle vybavené pláže. Můžete na nich najít dostatek slunečníků, lehátek a matrací, samozřejmostí je široké zázemí k provozování vodních sportů. V bezprostřední blízkosti pláží najdete menší bary a kavárny.

Další rekreační střediska poblíž Anissaras

Možnosti zábavy v Anissaras

Anissaras.jpg

V turistickém středisku Anissaras jsou v provozu minimarkety, taverny a kousek stranou, u hlavní silnice spojující Gournes s Malií, také autobusová zastávka a benzínová čerpací stanice. V bezprostřední blízkosti se nachází městečko Chersonissos, v noci doslova pulzující životem díky velkému množství vyhlášených nočních podniků. Pokud by vám ani to nestačilo, stačí využít pravidelnou dopravu do Heraklionu. V rámci dovolené v Anissaras se vyplatí:

  • Projít se po místní silnici vedoucí kolem pláží a objevit tak i ty menší.
  • Podívat se do muzea lidové kultury v Chersonissosu.
  • Vydovádět se v blízkém akvaparku Star Beach Water Park.
  • Zajet do komplexu Thalassocosmos u Gournes.

  • Zpět na přehled informací o Krétě a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Anissaras