Anissaras

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Anissaras, prvotřídní rekreace u Krétského moře

Turistické středisko Anissaras se nachází na severním pobřeží Kréty, která je pátým největším ostrovem Středozemního moře a náleží k Řecku. Samotné letovisko leží v bezprostřední blízkosti turistických středisek Analipsis a Gournes, s nimiž tvoří jednu propojenou oblast. Z Anissaras je to asi 20 kilometrů do krétské metropole Heraklionu a na její letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Milovníci vzruchu budou v Anissarasu spokojeni

Anisaras je podobně jako ostatní turistická střediska v oblasti rušným místem s velkým počtem rekreantů z celé Evropy. Letní dovolená zde proto není vhodná pro ty, kdo hledají klid a tiché romantické procházky nerušené davy turistů. Svůj pobyt si tu naopak užijí mladí lidé a turisté toužící po ruchu a zaplněných plážích.

Hlavním magnetem Anissarasu jsou místní, skvěle vybavené pláže. Můžete na nich najít dostatek slunečníků, lehátek a matrací, samozřejmostí je široké zázemí k provozování vodních sportů. V bezprostřední blízkosti pláží najdete menší bary a kavárny.

Za nočním životem do Chersonissosu

Anissaras.jpg

V turistickém středisku Anissaras jsou v provozu minimarkety, taverny a kousek stranou, u hlavní silnice spojující Gournes s Malií, také autobusová zastávka a benzínová čerpací stanice. V bezprostřední blízkosti se nachází městečko Hersonissos, v noci doslova pulzující životem díky velkému množství vyhlášených nočních podniků. Pokud by vám ani to nestačilo, stačí využít pravidelnou dopravu do Heraklionu.

V rámci dovolené v Anissars se vyplatí:

Zobrazit podrobné informace