Sissi

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Sissi, dovolená v místě nejstaršího osídlení Kréty

Rekreační středisko Sissi (Sisi, Sísi) naleznete na severních březích pátého největšího středomořského ostrova Kréty. Patří do rozlehlého řetězu letovisek, zahrnujících kromě Sissi také Chersonissos a Stalis. Půvabné Sissi, ležící v jeho východní části, se nachází u hlavní silnice téměř na půli cesty mezi Agios Nikolaos a hlavním městem ostrova Heraklionem.

Sissi je středisko s rozmanitými plážemi

Sissi se velmi podobá ostatním střediskům v oblasti – je zde velmi živo. Najdete tady široký výběr denní i noční zábavy od plážových a vodních atrakcí přes půjčovny sportovního vybavení až po tanec v nočních klubech a na diskotékách. V místních obchodech nakoupíte standardní zboží, jako jsou potraviny, ale i luxusní dárky pro své blízké.

Velká část hotelů se nachází v bezprostřední blízkosti pobřeží Sissi, kterému dominují kamenné plotny s náročným vstupem do vody. Naštěstí ve zdejších zátočinách najdete celou řadu roztomilých písečných pláží s veselou atmosférou a bohatým vyžitím i plážovým občerstvením. Naprostá většina z nich (jako např. Palm Bay Beach, Boufos, Avlaki, Kalimera či Spiliada) disponuje pozvolným vstupem do vody, není tedy třeba se obávat o bezpečí dětí.

Další rekreační střediska poblíž Sissi

Co dělat na dovolené v Sissi

Sissi.jpg

Turistické středisko Sissi leží v oblasti zálivu Malia, která se považuje za první obydlenou oblast Kréty. Ač je klasickým turistickým letoviskem hýřící životem a letními radovánkami, na své si zde přijdou i milovníci přírody. Pokud se posunete kousek dál z centra do vnitrozemí, čekají na vás zelené pláně a překrásné scenérie vrcholků hor. V okolí střediska Sissi se nachází mnoho dalších zajímavostí jako například:

Zobrazit podrobné informace