Nikiana

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Nikiana, dovolená klidná, tradiční a zábavná

Nenápadné letovisko Nikiana objevíte pod kopci východního pobřeží malebného ostrova Lefkada. Do hlavního města je to z něj asi 10 kilometrů, na druhé straně úžiny Jónského moře lze pozorovat řeckou pevninu. Díky své výhodné poloze Nikiana láká k výletům do zajímavých míst ostrova.

Nikiana a její pláže pro celou rodinu

Nikiana je nevelké letovisko, které se může stále pochlubit mnohým z původního poklidu malé rybářské vesničky. Zásluhou dobrého vybavení a infrastruktury, pěkných pláží a mnoha možností zábavy zaujme rodiny s dětmi a návštěvníky vyhledávající ničím nerušenou letní dovolenou.

Písečné pláže s příměsí oblázků v Nikianě poměrně zvolna klesají do moře a jsou chráněné před větrem a velkými vlnami. Všechny omývá křišťálově čistá voda, lákající k mnoha aktivitám. Komfort letní pohody doplňuje servis, jakým jsou například lehátka, slunečníky nebo převlékárny. Na své si tu přijdou milovníci vodních radovánek a sportů zahrnujících jízdu na vodních lyžích, vyjížďky na člunu či tolik oblíbené potápění.

Další rekreační střediska poblíž Nikiany

Nikiana poskytuje prázdninovou zábavu pro každého

Nikiana.jpg

Zalíbení v Nikianě najde každý návštěvník. Většina služeb se soustřeďuje kolem přístaviště, kde funguje několik taveren, barů a kaváren. Neváhejte a ochutnejte vynikající řeckou kuchyni – vyzkoušejte například stylovou restauraci Breath of Zorba s úžasným výhledem na moře. Zajímavé je i okolí. Navštivte například:

Zobrazit podrobné informace