Vassiliki

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Vassiliki, dovolená v ráji vodních sportů

Malebné, velice populární letovisko Vassiliki leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Lefkada. Díky umístění v dlouhém, průzračném zálivu Jónského moře požívá dostatečné ochrany před nepřízní počasí a umožňuje nádhernou letní dovolenou. Zároveň skýtá opravdový ráj i pro milovníky windsurfingu.

Pláž ve Vassiliki rozhodně neomrzí

Resort Vassiliki lze považovat za jedno z nejoblíbenějších letovisek na ostrově Lefkada. Právě proto disponuje vybaveností, poskytující dokonalou péči všem věkovým i zájmovým skupinám, které sem přijíždí prožít nezapomenutelnou dovolenou.

Velmi dlouhou pláž ve Vassiliki tvoří směs písku a kamínků. Místy najdete i písčiny a takřka nikdy nechybí příjemný a pozvolný vstup do vody a větších hloubek. Pláže zde nabízejí komfortní vybavení v podobě lehátek, slunečníků, toalet, sprch nebo převlékáren. Dále, ve vzdálenějších místech zátoky, čeká vyžití především na aktivnější návštěvníky holdující sportovním aktivitám.

Další rekreační střediska Vassiliki

Vassiliki je malé velké sportoviště

Vassiliki.jpg

Vassiliki je velkým lákadlem pro milovníky mnoha vodních sportů a dovolené prožité v pohybu. Užijete si tu například windsurfingu, surfování, paraglidingu, jízdy na člunu nebo vodních lyžích. Za zkoušku stojí i objevování podmořského života během potápění. Večer si můžete vychutnat originální řeckou kuchyni v celé řadě stravovacích podniků jako taverna Kiani Akti, kavárna Cocoon či charismatická restaurace Dolphin.

Pokud se vydáte na procházky po letovisku nebo do vzdálenějších koutů Lefkady, nezapomeňte na:

Zobrazit podrobné informace