Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Haraki, dovolená pod žhavým řeckým sluncem a ve stínu hradu

Středisko Haraki (Charaki) najdete uprostřed východního pobřeží nádherného řeckého ostrova Rhodos. Jeho pláže omývá Středozemní moře, dobře dostupné odsud jsou různé turistické cíle a na mezinárodní letiště se dostanete asi půl hodiny autobusem. Jedná se o ideální místo k lenošení i výletům do okolí. Všude tu je totiž relativně blízko.

Krásné písečné pláže Haraki

Malebné městečko Haraki je poklidné a místo rušného nočního života vám spíše nabídne posezení v některé z taveren. Tuto atmosféru jistě přivítají rodiny s dětmi nebo hosté očekávající klidnější a ničím nerušenou dovolenou. Nejen senioři si mohou dopřát nenáročné procházky v kouzelné krajině připomínající divoký západ.
Haraki leží v kouzelné zátoce s širokou, převážně písečnou, místy oblázkovou pláží. Pokud se rádi trochu projdete, rozhodně si nenechte ujít nedalekou pláž Agia Agatha. Z dálky působí poněkud nenápadně, ale krásná zátoka se zlatým pískem, pozvolným vstupem do vody a kompletním plážovým vybavením rozhodně stojí za to.

Další rekreační střediska poblíž Haraki

Nabídka aktivit v Haraki

Haraki.jpgPokud přijedete do letoviska z hlavní silnice, na první pohled na vás dýchne typická řecká pohoda. Haraki vás ještě možná překvapí působivou kolonádou podél celé zátoky se spoustou taverniček a barů, vybízejících k letnímu posezení u dobrého řeckého jídla a vína. Zkuste například restauranty Maria, Argo Seafood nebo Kostas & Elena. Pokud budete chtít opustit náruč této klidné oázy, vyzkoušejte:
  • původní pevnost pirátů, zříceninu hradu Faraklós tyčícího se nad letoviskem,
  • „Sedm pramenů“ Epta Píges,
  • prohlídku zříceniny hradu Monólithos a nákup typicky řeckých výrobků v blízké vísce,
  • výlet do akvaparku a akvária v komplexu Faliraki,
  • výstup na akropoli při návštěvě městečka Lindos.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Haraki

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.