Psili Ammos

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Psili Ammos, dovolená na útulném místě

Letovisko Psili Ammos je velice malá, poklidná vesnička, osamoceně se krčící na jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Samos. Jedná se o skromné, avšak útulné středisko skýtající veškerou potřebnou pohodu a klid ke strávení příjemné letní dovolené. Leží pouhou jednu námořní míli od turecké pevniny.

Kouzelné pláže u Psili Ammos

Vzhledem k takřka miniaturní velikosti letoviska se naprostá většina ubytovacích kapacit a dalších služeb nachází přímo u pláže. Krásnou pláž i krajinu, dobrou dostupnost hlavního města a spoustu možností k výletům ocení v Psili Ammos především klienti toužící po klidu, odpočinku a nijak nerušeném pobytu.

V kombinaci s výhledem na velmi blízké turecké pobřeží nabízí pláž v Psili Ammos opravdu krásnou podívanou. Pláž, vybavená lehátky a slunečníky, je převážně písčitá s příměsí oblázků, do průzračných vod Egejského moře se noří jenom pozvolna a vytváří bezpečný prostor i pro rodiny s dětmi a seniory. Aktivnější hosté ocení například vyjížďky na člunech nebo příležitosti ke šnorchlování.

Další rekreační střediska poblíž Psili Ammos

Co podniknout v maličkém Psili Ammos?

Psili-Ammos-pobrezi-reckeho-ostrova-Samos.jpg

Psili Ammos je skutečně malou, původně rybářskou vesničkou. Proto zde naleznete klidné prostředí bez rušného nočního života či husté dopravy a funguje tu pouze několik taveren a kaváren. Kdo by zatoužil spatřit více památek či okusit pestřejší noční život, může vyrazit do blízkých městeček, například do ostrovní metropole nebo do Pythagorionu. Kromě toho stojí za návštěvu:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Psili Ammos

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím