Kerveli

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kerveli, nenápadná, avšak okouzlující varianta dovolené

Letovisko Kerveli se ukrývá v malé zátoce na východním pobřeží řeckého ostrova Samos, pouhých 10 kilometrů od místního hlavního města. Okolní krajina vás může donekonečna sytit úžasnými pohledy na lesíky, kopce a různé skalnaté útvary jako Syrachos (381 m n. m.) a Profitis Ilias (375 m n. m.). V dálce, na druhé straně Egejského moře, se táhne turecké pobřeží.

Kerveli a jeho malebné zátoky s plážemi

Kerveli je malé středisko vyznačující se klidnou atmosférou a romantickými výhledy do okolní krajiny. Svůj ráj zde najdou především hosté holdující poklidné a ničím nerušené letní dovolené. Velmi dobře se tu budou cítit také rodiny s malými dětmi.

Nádhernou, do křišťálově čisté vody mírně se svažující pláž v Kerveli tvoří oblázky, dále od břehu naleznete písčité dno. Jedná se o výborné místo k potápění a objevování krás podmořského života. K dispozici je též spousta aktivit na souši, k nejoblíbenějším z nich patří plážový volejbal. K vybavení pláže patří samozřejmě možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Další rekreační střediska poblíž Kerveli

Náměty, jak si užít volný čas v Kerveli

Kerveli.jpg

Nenápadné Kerveli je v prvé řadě poklidné letovisko, proto se zde většina aktivit odehrává v bezprostřední blízkosti moře anebo v jeho okolí, lákajícím k nádherným pěším výletům. Neznamená to ovšem, že byste byli ochuzeni o společenský život. Ve středisku naleznete i několik restaurací, jako tradiční řeckou tavernu Krifi Folia, a barů.

Kdo zatouží po rušnějším společenském vyžití, má možnost vyrazit za památkami a obchody do nedaleké metropole Samos nebo vyzkoušet:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím