Agia Paraskevi

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Agia Paraskevi, dovolená u pláže jako z katalogu

Malebné, klidnější středisko Agia Paraskevi je v podstatě oblast ležící mezi většími letovisky Troulos (na západě), Kolios (na východě) a Platanias (na severu). Jedná se o několik ubytovacích zařízení na jihu ostrova mezi krásnou pláží a kostelíkem u hlavní silnice. Do hlavního města Skiathos, za kterým se rozkládá mezinárodní letiště Alexandros Papadiamantis, se odsud dostanete autem zhruba za 15 minut.

Pláže Agia Paraskevi nadchnou každého

Agia Paraskevi nese jméno podle kostela stejného názvu, který stojí asi 200 metrů od zdejší nádherné písečné pláže. Najdete tady několik větších hotelů i příjemných apartmánů, základní infrastrukturu a především – na rozdíl od správního centra Skiathu – doslova božský klid. Umocňuje ho i bohatá vegetace na veřejných prostranstvích a romantické výhledy na ostrov Euboia na druhé straně Egejského moře.

Hlavní magnet letoviska představuje pláž Agia Paraskevi. Dosahuje délky kolem 700 metrů a šířky až 20 metrů, pokrývá ji jemný písek a zvolna se noří do křišťálově čisté vody. Na většině její plochy jsou k dispozici lehátka se slunečníky, nechybí stánky s občerstvením (např. Bamboon Beachbar) a půjčovny sportovního vybavení. Na okrajích najdete skaliska, kde vás davy turistů nebudou rušit.

Další rekreační střediska poblíž Agia Paraskevi

Vyberte si z aktivit v Agia Paraskevi

Agia-Paraskevi.jpgPřestože Agia Paraskevi není žádné velké rekreační centrum, naleznete zde i několik taveren, barů a obchodů. Všechny další důležité služby jsou k dispozici v hotelových komplexech nebo v okolních obcích. Chcete-li se trochu projít, rozhodně se vydejte do nedalekého letoviska Koukounaries Beach s pěknou pláží, lagunou a bohatým společenským životem. A co ještě stojí za vidění na ostrově Skiathos?

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Agia Paraskevi

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím