Koukounaries Beach

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Koukonaries Beach, dovolená na nejvyhlášenějším místě ostrova

Rušné letovisko Koukonaries se rozprostírá v oblasti táhlého zálivu na jihozápadním cípu ostrova Skiathos. Východním směrem se odsud dostanete do dalšího rekreačního centra Troulos. Severně naopak civilizace končí a pokračuje pouze divoké pobřeží a kopcovité vnitrozemí. Do hlavního města Skiathu (cca 12 kilometrů daleko) jezdí pravidelná autobusová doprava.

Objevte úchvatnou pláž v Koukonaries

Obec Koukonaries se pyšní nejfrekventovanější pláží na ostrově s rozsáhlým borovicovým hájem. Za ním se nachází nevelká laguna (Limni Strofilias), propojená s Egejským mořem pouze neširokým kanálem. Právě kolem jejího severního břehu vyrostla většina zdejších ubytovacích zařízení. Perfektní dovolenou na Skiathu zde prožijí rodiny s dětmi i milovníci bohatého společenského života.

Díky jemnému písku a pozvolnému vstupu do průzračného moře se Koukonaries Beach stala nejoblíbenější pláží na ostrově. Dosahuje délky 700 metrů, šířky 20 metrů a její písečný povrch se rozvážně noří pod průzračnou mořskou hladinu. Najdete na ní vše potřebné od lehátek a slunečníků přes stánky s občerstvením až po službu plavčíka. V blízkém okolí nabízí svou krásu několik dalších pláží včetně rušné Banana Beach, populární především mezi mladšími rekreanty.

Další rekreační střediska poblíž Koukonaries

Koukonaries má co nabídnout

Koukonaries.jpgKoukonaries rozhodně netrpí nedostatkem restaurací, taveren, kaváren, obchodů, butiků a krámků se suvenýry. Během letní sezóny tady počítejte s vysokou koncentrací turistů. Největším lákadlem jsou pro ně pláže s pestrou paletou sportů, ovšem i malebné vnitrozemí s několika kláštery stojí za to. Vyzkoušejte například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Koukounaries Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím