Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Vromolimnos Beach, dovolená nabitá energií

Vromolimnos, seskupení ubytovacích zařízení kolem pláže stejného jména, se nachází na jihozápadním pobřeží Skiathu. Z jedné strany ho omývají vlny Egejského moře, z druhé ho ohraničuje v létě vysychající močál. Blízká hlavní silnice letovisko spojuje s dalšími obcemi ostrova včetně hlavního města a mezinárodního letiště Alexandros Papadiamantis.

Vromolimnos a zdejší rušná pláž

Prázdninové středisko u Vromolimnos Beach je sice malé, ale na rozdíl od řady dalších na Skiathu docela rušné. Vyhledávají ho obvykle mladí lidé kvůli zábavě a rozmanitým aktivitám. Několik hotelových resortů ukrytých v borovicovém háji na sebe nenavazuje, proto tady nenajdete žádné centrum s koncentrací obchodů a gastronomických zařízení.

Pláž Vromolimnos patří k nejoblíbenějším na ostrově – a nejen díky romantickým západům slunce. Je velmi dobře organizovaná, vybavená lehátky a slunečníky, prostorná, 400 metrů dlouhá a její povrch tvoří jemný písek. Nechybí na ní škola vodních sportů a dostatek možností k občerstvení, kterým vládne vyhlášený Paradise Beach Bar. Zvláště mladí rekreanti v něm tráví spoustu času.

Další rekreační střediska poblíž Vromolimnos Beach

Co dělat ve Vromolimnos Beach

Vromolimnos.jpgNákupní možnosti se ve Vromolimnos omezují na minimum. Více obstaráte v sousedním letovisku Kolios a samozřejmě i v nedalekém hlavním městě, kam se dobře dostanete veřejnou dopravou. Stejně tak se vydejte na některou z mnoha dalších krásných pláží (jako např. Banana Beach na západním pobřeží) a cestujte příjemnou přírodou s řadou monastýrů a vyhlídkových míst. Zkuste:

  • plavbu na ostrůvek Tsougria,
  • prohlídku význačného kláštera Evangelistrias,
  • pobyt na pláži Xanemos za burácení přistávajících letadel,
  • výlet do zapomenutého kláštera Theotokou Kechrias,
  • výstup na kopec Mytikas uprostřed ostrova.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Vromolimnos Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.