Megali Ammos

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Megali Ammos, dovolená ve městě i u moře

Rušnější středisko Megali Ammos navazuje přímo na hlavní město Skiathos, kam se dostanete za zábavou, kulturou a nákupy pouhou procházkou. Nachází se od něj jihozápadním směrem asi 2 kilometry, daleko to není ani na letiště ležící severovýchodním směrem. Z hlediska terénu se jedná o jednu z nejmírnějších částí pobřeží na ostrově Skiathos, neboť se zde zvedá jenom mírný svah o převýšení maximálně 200 metrů.

Ubytování v Megali Ammos si zamilujete

Megali Ammos patří k nejoblíbenějším lokalitám na ostrově. Může za to kombinace střediska nenásilně vystavěného v příjemném místě a blízkost veškerého možného vybavení v hlavním městě. Ubytování poskytují většinou vilky ve svahu s pěkným výhledem. Pokud chcete zažít Řecko, neměli byste vynechat tavernu My Ithaki, ve které si dobré jídlo vychutnáte s pohledem na Egejské moře.

Megali Ammos lemuje 600 metrů dlouhá, hojně navštěvovaná pláž. Pyšní se křišťálově čistou vodu, písečným povrchem s oblázky a mělkým dnem vhodným pro starší návštěvníky a rodiny s jejich ratolestmi. Plážový servis zahrnuje slunečníky, lehátka, dětské klouzačky, zázemí s centrem vodních sportů a stravovací zařízení včetně barů. Lze tu však najít i klidná zákoutí u odlehlejších skalisek.

Další rekreační střediska poblíž Megali Ammos

Megali Ammos a okolní atrakce

Megali-Ammos.jpgMegali Ammos je typické turistické středisko s množstvím barů a obchůdků. Služby jako supermarket či lékárna fungují v hlavním městě Skiathos. Zastavte se v některé ze stylových restaurací nebo pozorujte dění v přístavu. Letovisko můžete využít i jako základnu k procházkám do okolí. Určitě stojí za to procestovat celý ostrov, jehož území pokrývají z velké části přírodní rezervace. Tipy na výlety po ostrově Skiathos:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Megali Ammos

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím