×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Oblasti v destinaci - Skiathos a Skopelos

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 30°C červenec / srpen *
  • 26°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Dovolená Skiathos a Skopelos, krásné pláže uprostřed zeleně

Báječné pláže zvoucí k relaxaci, stinné lesy jako stvořené k procházkám, tradiční monastýry, švestkové sady a řada lokalit dosud ušetřených masového turistického ruchu, tak lze charakterizovat duo menších ostrovů Skiathos a Skopelos. Leží na západě Egejského moře v souostroví Severní Sporady a od řecké pevniny je dělí jen pár kilometrů.

Prázdniny na Skiathu a Skopelu neznamenají masovou turistiku, obří akvaparky ani památky obležené návštěvníky. Právě naopak – hledáte-li klidné místo pro celou rodinu, kde si dosyta užijete typickou středomořskou atmosféru, slunečné počasí a malebná, málo rušná zákoutí, právě jste ho našli.

Jaká zábava vás čeká při pobytu na Skopelu a Skiathu

Nepočítáme-li lokace pro natáčení populárního muzikálu Mamma Mia, patří k zajímavým místům na ostrovech Skopelos a Skiathos klášter Evangelistrias, pobřeží v okolí Koukounaries či zřícenina hradu Kastro. Opomenout byste neměli ani Papadiamantisovo muzeum, kulturní program v pevnosti Bourtzi nebo baziliku Agios Athanasios.

Samozřejmostí je pestrá nabídka vodních sportů, krámky s rozmanitými suvenýry a nespočet taveren servírujících vynikající řeckou kuchyni. Vyberte si z našeho katalogu zájezdů na Skiathos a Skopelos a poznejte zelený ráj ve Sporadách včetně všech jeho lákadel!

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím