Amoudi

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Amoudi, dovolená jako skrytý poklad

Malá, poklidná vesnička mezi olivovými háji a vinicemi, to je Amoudi. Najdete ji na severovýchodním pobřeží řeckého ostrova Zakynthos, omývaném Jónským mořem. Do hlavního města Zakynthos to není daleko, něco kolem 13 kilometrů, na letiště ještě o 5 kilometrů dále. Dobře přístupné jsou i další turisticky zajímavé lokality ostrova.

Pláže u Amoudi potěší každého

Okolí střediska Amoudi je poměrně zelené, protože se nachází v části úrodných nížin – kopcovité oblasti se zvedají více na západ. Celkově se jedná o velice klidné letovisko vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, ale také pro každého, kdo hledá na své dovolené ticho, pohodu a letní, ničím nerušené nicnedělání.

Pláž v Amoudi nečekejte velkou jako v jiných střediscích, avšak pro odpočinek a opalování představuje naprosto dokonalé řešení. O jejích kvalitách ostatně svědčí ocenění renomovanou modrou vlajkou. Pláž je písečná, čistá, s pozvolným vstupem do vody a líbezný podmořský svět tu najdou i příznivci šnorchlování. Můžete si udělat také výlet na některou ze sousedních pláží, například do letoviska Alykanas nebo na ukrytou romantickou pláž Xigia.

Další rekreační střediska poblíž  Amoudi

Podnikněte z Amoudi výlety na nejhezčí místa ostrova

Amoudi.jpg

Bary a diskotéky ve středisku nenajdete, vše potřebné vám však poskytne pár obchůdků a několik taveren s řeckými dobrotami. Pokud přeci jen potřebujete rušnější zábavu, vydejte se na procházku do větších středisek jako Alykanas na severu nebo do sousedního přístaviště Psarou na jihu. Můžete si samozřejmě vypůjčit auto, čtyřkolku, skútr či kolo a jednoduše tam dojet.

Rozhodně si zpestřete svůj pobyt a podnikněte některý z výletů po ostrově. Nenechte si ujít:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Amoudi

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím