×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Na Baleáry za plážemi

Co by byly Baleárské ostrovy bez svých proslulých písečných pláží? Jsou rozlehlé, pomalu se noří do vody – proto je ocení zvláště rodiče s malými dětmi, často lemované stinnými lesíky. A samozřejmě s plným servisem v podobě slunečníků, lehátek, sprch a dalších služeb.

Mallorca

Deset kilometrů dlouhá Playa Gran ve středisku Alcúdia je nejdelší a zřejmě také nejnavštěvovanější pláží Baleárů. To Can Cap de Bou je výrazně užší a díky častému větru je oblíbená především surfaři. Další místa ideální ke koupání jsou soustředěna v krásných zálivech Bahía de Palma, Bahía de Alcúdia a Bahía de Pollensa.

Menorca

Ostrov ukrývá romantická zákoutí ve členitém skalnatém pobřeží i rozlehlé písečné pláže pro stovky rekreantů. K nejvyhlášenějším patří Arenal ´en Castell, ke šnorchlování jako stvořená Cala Morell či takřka nedotčená Cavalleria. Nejdelší písečná pláž, 2 kilometry dlouhá Son Bou, se rozkládá na jihu.

baleary-plaze-Typicka-plaz-Balearu.jpg

Ibiza

K nejoblíbenějším se na Ibize řadí písečná pláž Las Salinas vyhlášená teplým mořem, Aigua Blanca s částí pro nudisty nebo Cala Salada obklopená rozeklanými skalami.

Formentera

Za vyzkoušení na Formenteře rozhodně stojí pláž Les Illetes s jemným pískem a nádhernými výhledy na moře.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím