Oblasti v destinaci - Costa Dorada

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Costa Dorada, dovolená u moře na Zlatém pobřeží

Poslechněte si, jak krásně to zní: Zlaté pobřeží… Vydejte se s námi na dovolenou na pobřeží plné nádherných pláží, hornaté středomořské krajiny, pulsujících rekreačních středisek a spousty možností k aktivitám, poznávání a zábavě. Vydejte se s námi na Costa Dorada!

Dlouhé zlatavé úseky pobřeží se spoustou volného místa tady střídají výborně vybavené, rušné městské pláže a o kus dál se ve skalnatých zátočinách ukrývají malé plážičky pro milovníky romantiky. Především od června do září se jedná o úžasné místo k odpočinku, ovšem ani ve zbytku roku se na Costa Dorada nudit nebudete.

Dovolená na Costa Dorada

Užijte si dovolenou plnou zábavy na Costa Dorada

Právě na Costa Dorada se nachází největší zábavní park celého Španělska, famózní PortAventura World, jehož součást tvoří i Ferrari Land, ráj pro všechny, komu učarovala síla rychlých koní pod kapotou. Když k tomu připočtete vodní svět Aquopolis, aquapark se safari Aqualeon a další atrakce, je jasné, že si vaše děti budou nadšením doslova zářit.

Za skvost Costa Dorada se považuje historická metropole Tarragona s řadou antických památek, kterým vévodí výborně zachovaný amfiteátr. V sousedním městě Reus se narodil slavný španělský architekt Antoni Gaudí a klid ve stínu olivovníků a mandlovníků si vychutnáte v nádherném parku Samà s vodopády a vinicemi.

Zájezdy na Costa Dorada jsou pro celou rodinu

Na Costa Dorada si můžete zahrát golf, vydat se na túru do dramaticky modelovaných hor nebo si odskočit na výletě do Barcelony. A nezapomeňte ochutnat lahodné místní speciality jako klobásu botifarra, rybí guláš suquet de peix nebo dezert crema catalana.

Vyberte si zájezd do některého z vyhlášených letovisek. Pro hotely v přístavním Cambrils, v živém Salou, v klidné La Pineda či v jiném rekreačním centru je samozřejmostí kvalita, dobré vybavení a perfektní servis. Cenově výhodné pobyty najdete v sekcích Last minute a First minute. Zkuste také další perly Španělska, třeba blízkou Costa Brava, energickou Andalusii či nedaleké Baleárské ostrovy.

Tipy na nejlepší dovolenou na Costa Dorada

All inclusive | First minute | Last minute | Poznávací zájezdy

Inspirace před zájezdem na Costa Dorada na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Costa Dorada