Cala Tarida

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Tarida, způsob léta opravdu šťastný a pohodový

Letovisko Cala Tarida najdete v kopcovitější západní polovině baleárského ostrova Ibiza. Rámuje obvod krásného zálivu Cala Tarida a patří k těm nejzápadněji umístěným na ostrově tance, hudby a zábavy. Na opačném břehu Středozemního moře, ve vzdálenosti asi 90 kilometrů, se již nachází pevninské Španělsko. Ostrovní metropole Eivissa je zhruba půl hodinku daleko.

Další blízká rekreační střediska:

Skvostné koupání i slunění na Ibize

Cala Tarida je jako stvořená pro rodiny s dětmi: zdobí ji čisté, písečné pláže, nabízí dobré vybavení službami a k dispozici je řada způsobů, jak si zpříjemnit volnou chvíli. Zapomeňte na hluk, silniční provoz a rozjuchané skupiny rekreantů do brzkých ranních hodin. Cala Tarida je balzámem pro vaše tělo i duši, místem zaručeného odpočinku a příležitostí k četným procházkám v okolní malebné přírodě.

Pod nevysokým svahem se v Cala Tarida táhne nádherná pláž jako z pohlednice. Je převážně písečná, místy rozdělená velkými balvany, které vytvářejí malá, romantická zákoutí. Pláž je asi 250 metrů dlouhá, voda je průzračná a smaragdově zelená, sklon do moře mírný a vybavení bohaté – zahrnuje například dozor plavčíka, hřiště na beach volejbal a lehátka se slunečníky. Doporučujeme jejich využití, neboť jiný stín tady k není k dispozici.

Spousty příležitostí, jak si užít prázdniny v rekreačním středisku Cala Tarida

Cala-Tarida.jpg

Jde to jednoduše: hostům tady slouží všechny základní služby – pokud se rozhodnete opustit pohodlí svého hotelu, čeká tu na vás vše potřebné. Nabídku gastronomických provozů zastupují například Restaurante Ca´S Milá, Cotton Beach Club Ibiza nebo aiSea Terraza Bar. K dispozici je několik obchůdků, supermarket Spar, lékárna, bankomat a půjčovna automobilů. Nechybí potápěčské centrum a půjčovny sportovních potřeb.

Náměty na výlety do okolí Cala Tarida:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím