Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Tarida, způsob dovolené opravdu šťastný a pohodový

Letovisko Cala Tarida najdete v kopcovitější západní polovině baleárského ostrova Ibiza. Rámuje obvod krásného zálivu Cala Tarida a patří k těm nejzápadněji umístěným na ostrově tance, hudby a zábavy. Na opačném břehu Středozemního moře, ve vzdálenosti asi 90 kilometrů, se již nachází pevninské Španělsko. Ostrovní metropole Eivissa je zhruba půl hodinku daleko.

Skvostné koupání na plážích v Cala Tarida

Cala Tarida je jako stvořená pro rodiny s dětmi: zdobí ji čisté, písečné pláže, nabízí dobré vybavení službami a k dispozici je řada způsobů, jak si zpříjemnit volnou chvíli. Zapomeňte na hluk, silniční provoz a rozjuchané skupiny rekreantů do brzkých ranních hodin – Cala Tarida tvoří balzám pro vaše tělo i duši, místo zaručeného odpočinku a příležitost k četným procházkám v okolní malebné přírodě.

Pod nevysokým svahem se v Cala Tarida táhne nádherná pláž jako z pohlednice. Je převážně písečná, místy ji  rozdělují velké balvany, které vytvářejí malá, romantická zákoutí. Má délku asi 250 metrů, průzračnou a smaragdově zelenou vodu, mírný sklon do moře a bohaté vybavení – zahrnuje například dozor plavčíka, hřiště na beach volejbal a lehátka se slunečníky. Doporučujeme jejich využití, neboť jiný stín tady k není k dispozici.

Další rekreační střediska poblíž Cala Tarida

Spousty příležitostí, jak si užít prázdniny v rekreačním středisku Cala Tarida

Cala-Tarida.jpg

Jde to jednoduše: hostům v Cala Tarida slouží všechny základní služby – pokud se rozhodnete opustit pohodlí svého hotelu, čeká tu na vás vše potřebné. Nabídku gastronomických provozů zastupují například Restaurante Ca´S Milá, Cotton Beach Club Ibiza nebo aiSea Terraza Bar. K dispozici je několik obchůdků, supermarket Spar, lékárna, bankomat a půjčovna automobilů. Nechybí potápěčské centrum a půjčovny sportovních potřeb. Náměty na výlety do okolí Cala Tarida:

Zobrazit podrobné informace