S´Argamassa

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Argamassa aneb klídek a pohoda po baleársku

Klidné rekreační středisko S´Argamassa se rozkládá u mysu Arabi zasahujícím do Středozemního moře ze severovýchodního pobřeží Ibizy. V dosahu letoviska je význačné centrum cestovního ruchu Santa Eulária des Riu a po hlavní silnici je odsud během 30 minut dobře dostupné též hlavní město Eivissa i mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Co je malé, to je hezké, na Ibize dvojnásob

S´Argamassa je menší, nepříliš rušné, avšak malebné letovisko stranou hluku vyhlášených ibizských klubů a diskoték. Ve spojení s příjemnou okolní krajinou, porostlou borovicovými háji, písečnou pláží a kvalitní infrastrukturou se jedná o ideální místo pro krásnou celorodinnou dovolenou. Pohodové léto si však tady užijí i milovníci sportu, romantici nebo senioři.

Pláž v S´Argamassa je dlouhá asi 400 metrů a na západě na ni navazuje sousední pláž Cala Pada. Nechybí tu možnost zapůjčení lehátek se slunečníky, k dispozici jsou toalety se sprchami a pobřeží lemuje několik restaurací a stánků s občerstvením. Součástí pláže je úzká kamenitá lávka k malému ostrůvku asi 60 metrů od břehů a také prostorné molo, na němž je možné se opalovat.

Zábava pro celou rodinu

Argamassa.jpg

S´Argamassa je velmi slušně vybavené středisko, navíc je možné v případě nouze vyrazit do nedalekého Es Cana či Santa Eulalia. V obci funguje několik restaurací (Nikki Beach Ibiza, Chiringuito Ceasar´s nebo Al Sabini), supermarket Ortiz a řada sportovních zařízení. Široká je především nabídka vodních aktivit zahrnující šnorchlování, jachting, surfování, jízdu na vodních skútrech či banánech, bodysurfing i parasailing.

Dobré tipy na prožití nejlepších prázdnin na Ibize:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - S´Argamassa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím