S´Argamassa

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Argamassa aneb dovolená, klídek a pohoda po baleársku

Klidné rekreační středisko S´Argamassa se rozkládá u mysu Arabi zasahujícím do Středozemního moře ze severovýchodního pobřeží Ibizy. V dosahu letoviska se nachází význačné centrum cestovního ruchu Santa Eulária des Riu a po hlavní silnici je odsud během 30 minut dobře dostupné též hlavní město Eivissa i mezinárodní letiště.

Pláže v S´Argamassa

Menší, nepříliš rušné, avšak malebné letovisko S´Argamassa leží stranou hluku vyhlášených ibizských klubů a diskoték. Ve spojení s příjemnou okolní krajinou, porostlou borovicovými háji, písečnou pláží a kvalitní infrastrukturou se jedná o ideální místo pro krásnou celorodinnou dovolenou. Pohodové léto si však tady užijí i milovníci sportu, romantici nebo senioři.

Na pláž v S´Argamassa, dlouhou asi 400 metrů, na západě navazuje sousední pláž Cala Pada. Nechybí možnost zapůjčení lehátek se slunečníky, k dispozici jsou toalety se sprchami a pobřeží lemuje několik restaurací a stánků s občerstvením. Součást pláž tvoří úzká kamenitá lávka k malému ostrůvku asi 60 metrů od břehů a také prostorné molo, na němž se lze opalovat.

Další blízká rekreační střediska:

Zábava pro celou rodinu v S´Argamassa

Argamassa.jpg

S´Argamassa je velmi slušně vybavené středisko, navíc v případě nouze můžete vyrazit do nedalekého Es Cana či Santa Eulalia. V obci funguje několik restaurací (Nikki Beach Ibiza, Chiringuito Ceasar´s nebo Al Sabini), supermarket Ortiz a řada sportovních zařízení. Široká nabídka vodních aktivit zahrnuje šnorchlování, jachting, surfování, jízdu na vodních skútrech či banánech, bodysurfing i parasailing. Dobré tipy na prožití nejlepších prázdnin na Ibize:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - S´Argamassa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím