Port des Torrent

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Port des Torrent, poklad, ukrytý na severu Ibizy

Malebný rekreační resort Port des Torrent se nachází kolem romantické zátočiny u mysu Punta de Sa Pedrera na jihozápadním pobřeží španělského prázdninového ostrova Ibiza. Z letoviska u Středozemního moře je to malý kousek do přístavu Sant Antoni de Portmany, hlavní město Eivissa je vzdáleno asi 30 minut jízdy autem.

Další blízká rekreační střediska:

Malá, ale hezká pláž

Port d´Es Torrent je bývalou rybářskou vískou, která v průběhu posledních desetiletí vyrostla v oblíbené a rozsáhlé prázdninové letovisko. Oproti mnoha jiným střediskům na Ibize je tady přeci jen klidněji, proto bychom místo doporučili také rodinám s dětmi či seniorům.

Velká část pobřeží u Port des Torrent je kamenitá a velice členitá, což přináší možnost najít si svůj soukromý kousek k opalování a koupání. Hlavní písečná pláž je celkem krátká, neměří více jak 150 metrů. Díky jejímu umístění na konci protáhlé zátočiny na ní příliš nefouká, ani si neužijete vysokých vln. Vybavena je lehátky se slunečníky, toaletami, plavčíci bdí nad bezpečností návštěvníků a jejich hlad pomáhá zahánět několik bister a restaurací.

V Port d´Es Torrent je hezky, využijte toho

Port-des-Torrent.jpg

Nejedná se sice o přístav v pravém slova smyslu, přesto odsud můžete lodí vyrazit na výlet či do 5 kilometrů vzdáleného San Antonia. K dispozici jsou obchody, restaurace, lékárny, bankomaty, zastávka autobusů i půjčovny automobilů.

Náměty na perfektní prožití prázdnin v Port des Torrent:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím