Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Port des Torrent, dovolená jako poklad ukrytý na severu Ibizy

Malebný rekreační resort Port des Torrent (Port d'Es Torrent) se nachází kolem romantické zátočiny u mysu Punta de Sa Pedrera na jihozápadním pobřeží španělského prázdninového ostrova Ibiza. Z tohoto letoviska u Středozemního moře je to malý kousek do přístavu Sant Antoni de Portmany, hlavní město Eivissa je vzdáleno asi 30 minut jízdy autem.

Malá, ale hezká pláž v Port des Torrent

Bývalá rybářská víska Port des Torrent v průběhu posledních desetiletí vyrostla v oblíbené a rozsáhlé prázdninové letovisko. Oproti mnoha jiným střediskům na Ibize je tady přeci jen klidněji, proto bychom místo doporučili také rodinám s dětmi či seniorům.

Velká část pobřeží u Port des Torrent je kamenitá a velice členitá, což přináší možnost najít si svůj soukromý kousek k opalování a koupání. Hlavní písečná pláž neměří více jak 150 metrů. Díky jejímu umístění na konci protáhlé zátočiny na ni příliš nefouká, ani si neužijete vysokých vln. Disponuje lehátky se slunečníky a toaletami, plavčíci bdí nad bezpečností návštěvníků a jejich hlad pomáhá zahánět několik bister a restaurací.

Další blízká rekreační střediska:

V Port d´Es Torrent je hezky, využijte toho

Port-des-Torrent.jpg

Nejedná se sice o přístav v pravém slova smyslu, přesto z Port des Torrent můžete lodí vyrazit na výlet či do 5 kilometrů vzdáleného San Antonia. K dispozici jsou obchody, restaurace, lékárny, bankomaty, zastávka autobusů i půjčovny automobilů. Náměty na perfektní prožití prázdnin v Port des Torrent:

Zobrazit podrobné informace