San Antonio

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

San Antonio, dovolená v centru tance a zábavy na Ibize

Druhé největší město španělského rekreačního uzlu Ibiza se jmenuje San Antonio (Sant Antoni de Portmany). Pevně objímá stejnojmennou zátoku na jihozápadním pobřeží tohoto zřejmě nejznámějšího baleárského ostrova. Z jeho přístavu vyplouvají přes Středozemní moře lodě na 60 kilometrů vzdálený Pyrenejský poloostrov. Přesně na opačné straně, ve vzdálenosti několika kilometrů, leží metropole Eivissa, daleko to není ani do Santa Eulária des Riu.

Životem bublající San Antonio

O významu a zaměření velice živého, turistickým hemžením pulsujícího letoviska San Antonio svědčí i přezdívky jako „klubová metropole“ či „diskotékové království“. V centru i na okrajích panuje čilý ruch 24 hodin denně, snad jen rána, kdy znavení tanečníci a hýřilové odpočívají, bývají klidnější. Během hlavní sezóny se rozhodně nejedná o místo vhodné pro děti a seniory.

V oblasti ibizského San Antonia je k dispozici několik pěkných, písečných pláží. Největší a nejznámější se jmenuje S´Arenal de Sant Antoni dlouhá asi 600 metrů, zvolna se svažující do moře a lemovaná rušnou promenádou s pestrou nabídkou obchodů a občerstvovacích zařízení. Samozřejmostí je veškerý myslitelný plážový servis včetně sprch, toalet a dozoru plavčíka, školy vodních sportů i půjčovny vybavení.

Další blízká rekreační střediska:

Vyberte si ze směsi vůní a barev San Antonia

San-Antonio.jpg

V San Antoniu si dosyta užijete restaurací, hospod, barů, kaváren, klubů a diskoték. K nejvyhlášenějším patří noční podniky Eden a Es Paradis, chill out bary Mambo a Café del Mar nebo restauranty Esverro a Villa Mercedes. Další místa, která byste tady neměli minout, jsou umělecká plastika Kolumbovo vejce blízko promenády Passeig de Ses Fonts, přístav, mořské akvárium u Cap Blanc a romantická zátočina Cala Gració. A rozhodně si nenechte ujít zdejší vyhlášené západy slunce!

Do vašich plánů aktivit během dovolené na Ibize zařaďte také:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím