Puerto de San Miguel

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Puerto de San Miguel, přístav pohody, slunce a letní relaxace

Maličké letovisko Puerto de San Miguel leží na severním pobřeží španělského ostrova Ibiza. Ukrývá se pod hustými lesy, které pokrývají zdejší kopce, a turisty láká svou pohodovou atmosférou i nádhernou pláží. Hlavní město Eivissa s přiléhajícím letištěm se nachází na opačné straně tohoto baleárského prázdninového ráje, zhruba půl hodiny jízdy autem daleko.

Další blízká rekreační střediska:

Za opravdu parádním koupáním jeďte na Ibizu

Porto de San Miguel je velice příjemné středisko, které ocení všichni milovníci klidné a pohodové dovolené. Rodiče a jejich malé děti tady najdou příjemné prostředí, hřiště a především široké vyžití na písečné pláži. Kdokoliv se může vydat na relaxační procházky do okolní malebné přírody.

Port de Sant Miquel se pyšní stejnojmennou pláží, sice pouhých sto metrů širokou, o to více bezpečnou a kvalitně vybavenou – nikoliv náhodou obdržela Modrou vlajku. Pláž se nachází na samém konci úzké zátočiny lemované útesy a borovicovými lesy. Je pokryta jemným pískem, zvolna se noří do Středozemního moře a k dispozici na ní jsou lehátka, slunečníky, toalety, sprchy, plavčík, půjčovny sportovního vybavení i možnosti občerstvení.

V Puerto de San Miguel se můžete bavit dosyta

Puerto-de-San-Miguel.jpg

V letovisku najdete vše důležité, abyste si svůj pobyt na Baleárských ostrovech užili zcela bez starostí. Jsou tu restaurace s chutnou španělskou kuchyní, supermarket Spar, bankomat i zastávka linkového autobusu. Využít můžete i řadu sportovních příležitostí jako tenisové kurty, potápění, cyklistika či plavby lodí. Nabízíme hrst nápadů na aktivity v Port de Sant Miquel:

Návštěva pirátské jeskyně Cueva de Can Marça

  • Vyhlídka na privátní ostrůvek Bosc
  • Výlet do nedaleké vísky Sant Miquel de Balansat s pevnůstkou
  • Prohlídka věže Torre des Molar na skaliscích kousek od letoviska
  • Odpoledne v akvaparku Sirenis Seaview Country Club v Port des Torrent

  • Zpět na přehled informací o Ibize a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím