Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Puerto de San Miguel, dovolená v přístavu pohody, slunce a relaxace

Maličké letovisko Puerto de San Miguel (Porto de San Miguel, Port de Sant Miquel) leží na severním pobřeží španělského ostrova Ibiza. Ukrývá se pod hustými lesy, které pokrývají zdejší kopce, a turisty láká svou pohodovou atmosférou i nádhernou pláží. Hlavní město Eivissa s přiléhajícím letištěm se nachází na opačné straně tohoto baleárského prázdninového ráje, zhruba půl hodiny jízdy autem daleko.

Za opravdu parádním koupáním jeďte do Puerto de San Miguel

Velice příjemné středisko Puerto de San Miguel ocení všichni milovníci klidné a pohodové dovolené. Rodiče a jejich malé děti tady najdou příjemné prostředí, hřiště a především široké vyžití na písečné pláži. Kdokoliv se může vydat na relaxační procházky do okolní malebné přírody.

Puerto de San Miguel se pyšní stejnojmennou pláží, sice pouhých sto metrů širokou, o to více bezpečnou a kvalitně vybavenou – nikoliv náhodou obdržela Modrou vlajku. Pláž se nachází na samém konci úzké zátočiny lemované útesy a borovicovými lesy. Pokrývá ji jemný písek, zvolna se noří do Středozemního moře a k dispozici na ní jsou lehátka, slunečníky, toalety, sprchy, plavčík, půjčovny sportovního vybavení i možnosti občerstvení.

Další blízká rekreační střediska:

V Puerto de San Miguel se můžete bavit dosyta

Puerto-de-San-Miguel.jpg

V letovisku najdete vše důležité, abyste si svůj pobyt na Baleárských ostrovech užili zcela bez starostí. Jsou tu restaurace s chutnou španělskou kuchyní, supermarket Spar, bankomat i zastávka linkového autobusu. Využít můžete i řadu sportovních příležitostí jako tenisové kurty, potápění, cyklistika či plavby lodí. Nabízíme hrst nápadů na aktivity v Puerto de San Miguel:

Zobrazit podrobné informace