Palma Aquarium

Lokalita: Španělsko Mallorca Palma Aquarium
Typ: Kultura

Náš názor

Úchvatný podmořský svět Palma Aquarium

Při návštěvě Mallorky určitě nevynechejte prohlídku nejkrásnějšího akvária Baleárských ostrovů. Palma Aquarium nabízí zážitek pro děti i dospělé všech věkových kategorií. Je to místo pro relax, zábavu a objevování podmořského světa s více jak 8 tisíci zvířaty.

Palma Aquarium se nachází na pobřeží Středozemního moře 10 kilometrů východně od metropole Palma de Mallorca a kousek od letiště Aeroport de Palma. Díky 15minutové dojezdové vzdálenosti můžete zažít celodenní výlet do akvária spojený s prohlídkou hlavního města.

Potápění se žraloky na Mallorce

Od roku 2007 nabízí Palma Aquarium návštěvníkům 55 akvárií s obsahem 5 milionů litrů slané vody a různých druhů živočichů ze Středozemního moře, Atlantiku, Pacifiku i Indického oceánu. Vstup na „Plavání s rejnoky“ je omezen věkovou hranicí 8 let, kempování se žraloky se pořádá jen jednou měsíčně a je nutná rezervace.

Palma Aquarium je rozděleno do několika venkovních a vnitřních akvárií. Představují faunu Středomoří a tropického oceánu, expozici tuňáků žlutoploutvých či medúz, nabízí šnorchlování a potápění. Navštivte též venkovní džungli s korábem, hřiště a zahradu. V areálu jsou k dispozici restaurace, kavárna a obchod se suvenýry.

  • Neváhejte tedy a navštivte Palma Aquarium na Mallorce.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím